Ambasadorky Cosmopolitan Beauty Awards 2020 pro vás produkt otestovaly!

Hyaluron- Booster Vichy Minéral 89 lze používat na denní bázi. Jako primer pod makeup ale i samostatně. Ráno a večer naneste dvě dávky na čistou a osušenou pokožku. Svým složení je vhodný jako sérum na obličej, rty i oční okolí. Nejjemnější pokožce na krku a dekoltu dodává hydrataci, svěžest a pružnost. Jedinečný obsah termální vody Vichy v poměru 89 % propůjčuje pleti zklidňující, posilující a regenerační účinky i například po holení. Pomáhá zotavovat a uklidňovat pokožku vystavenou slunečnímu záření, skvělým společníkem je i do zimního období. Hyaluron-Booster Vichy Minéral 89 je dermatologicky testovaný a bez parfemace, je tedy vhodný pro všechny typy pleti, včetně té citlivé.

Externí obrázek

Výsledkem používání je dokonale hydratovaná, tonizovaná a jasnější pleť, na které nejsou znát známky stresu či únavy. Cílí na všechny typy jemných linek a vrásek, dokonce i na hluboké vrásky.

A jak produkt hodnotily ambasadorky projektu?

Sára Káňová

@sara.kanova

Externí obrázek

Minéral 89 Hyaluron-Booster se velmi dobře roztírá a rychle vstřebává do pleti, takže je naprosto úžasný jako podklad pod make-up, kde nedělá žádnou ,,neplechu“.

Barbora Lukášová

@baruxx_sales_lover

Externí obrázek

Booster Minéral 89 používám ráno a večer a jsem nadšená. Pleť mi přijde vyplejší a vyhlazenější, nemastí se a není suchá.

Denisa Kořánová

@denisa.koranova

Externí obrázek

O svou pleť je důležité pečovat každé ráno a každý večer. Já jí dopřávám hydrataci v podobě malého zázraku od značky Vichy.

Nikoleta Ivankova Macejova

@nikoletaivankovam

Externí obrázek

Booster Minéral 89 se díky pumpičkovému aplikátoru skvěle dávkuje a nanáší na pleť. Pleť ho absorbuje doslova okamžitě.

Barbora Stránská

@barusstranska

Externí obrázek

Byla jsem až překvapená, jak jsem se s Vichy Minéral 89 sžila. Díky jeho příjemné konzistenci se rychle vpije do pleti a už po několika dnech jsem viděla vypnutější pleť.

Externí obrázek

Minéral 89 obsahuje kombinaci kyseliny hyaluronové přírodního původu a 89 % termální vody bohaté na vzácné minerály, představuje tak unikátní spojení pro hydrataci a posílení pleti. Celou řadu Minéral 89 najdete na vichy.cz.

Externí obrázek


Přihlaste se na http://www.cosmoba.cz/2020/ a hlasujte pro nejlepší produkty a zároveň mate možnost vyhrát atraktivní ceny!

  10:00
Témata: pokožka, Vichy