Brandeis Clinic Praha Vám nabízí metodu bělení zubů s trvalým efektem, tj. již není nutné každé 2-3 roky zuby bělit znovu a znovu. Zároveň, tato metoda je vhodná účinná i u silných kuřáků a pacientů s citlivými zubními krčky.

Metoda ordinačního bělení zubů Super Whitening, kterou Brandeis Clinic přidala do své nabídky na podzim roku 2017, se skládá ze 2 fází, a to:


  • fáze, kdy specialista Brandeis Clinic zhotoví pacientovi přesně padnoucí nosiče, které si pacient nasazuje spolu se speciálním gelem po dobu 14 dní

  • fáze, kdy specialista Brandeis Clinic za použití 6% peroxidu zuby dále „dobělí“


Bělení zubů bez nutnosti opakování


Jak již bylo uvedeno v úvodu tohoto článku, pacient nemusí během procesu bělení ani po něm držet tzv. bílou dietu, přípustné je dokonce i pití červeného vína či kávy.

Super Whitening je vhodná pro ty z vás, které od bělení zubů odrazuje nutnost jeho opakování, zvyšování citlivosti zubů či nedostatečného efektu. Metodu Super Whitening si na Brandeis Clinic oblíbili i pacienti se zubními náhradami, typicky korunkami či fazetami. Zatímco dříve tito pacienti volili i pro zubní náhrady tmavší odstín tak, aby odpovídal přirozenému zbarvení jejich zubů, dnes již tito pacienti volí světlejší odstíny korunek a vybělení zubů metodou Super Whitening.

Přijďte na konzultaci do Brandeis Clinic, s kvalitou služeb budete jistě spokojeni


Pokud tedy z jakéhokoliv důvodu nejste spokojeni se svým chrupem, ať již jde o barvu, tvar či přítomnost amalgámových plomb nebo kazů, domluvte si konzultaci s pracovníky Brandeis Clinic, kteří kromě trvalého bělení zubů nabízí i komplexní stomatologickou péči, od dentální hygieny přes prevenci a ortodoncii, až po stomatochirurgii a zhotovení zubních náhrad. Brandeis Clinic je technologicky nejlépe vybavenou klinikou estetické stomatologie a ordinace zdejších pracovníků navštěvují nejen lidé z Prahy, ale také zbytku České republiky, Rakouska, Německa, Švýcarska či Velké Británie.

Více informací o bělení zubů na Brandeis Clinic najdete na této stránce, kompletní přehled zákroků estetické stomatologie pak na této stránce. Přímo na webu Brandeis Clinic pak můžete požádat o zprostředkování konzultace s pracovníkem Brandeis Clinic.

  9:38,  aktualizováno  26. března 2019 9:55