Také máte svoje oblíbené zkrášlující rituály, které však musí zůstat okolí utajeny?

Když sledujete oblíbený seriál Sex ve městě, svoje tajné zkrášlující rituály tam mají i hlavní hrdinky. Charlotte ve zvětšujícím zrcátku ráda zkoumá svoje póry, právnička Samantha si zase nakrémuje ruce před spaním a natáhne si na ně bavlněné rukavice. Co patří k dalším tajným „zkrášlovadlům“, nad kterými občas i my kroutíme hlavami?

Zubní pasta na pupínky


Vaše pleť je jako z alabastru a když vás něco důležitého čeká, najednou se objeví - nehezký, výrazný a bolavý pupínek. Co s ním rychle udělat? Namazat ho na noc zubní pastou. Ta totiž pupínek vysuší a zklidní.

Lepší řešení:

Zkuste raději na pupínek nalepit speciální náplasti proti akné, díky kterým nebudete muset hned prát polštář. Jsou nenápadné, vůbec si jich na pleti nevšimnete. Rychle působí, takže druhý den bude pupínek už menší a méně bolestivý.

Majonéza místo vlasové kúry


Co dobře chutná s hranolkama, tak to přece nemůže škodit ani vlasům. Ano, něco pravdy na tom je a majonézu používají i některé známé hvězdy. např. Zoe Saldana nebo Blake Lively. A proč je majonéza dobrá pro vlasy? Obsahuje totiž olej, který vlasům dodává lesk a vejce, která posilují vlasy.


Jiné řešení:

Ne každému ale majonéza na hlavě sedí. Nevoní příliš vábně a také ji musíte opravdu důkladně z vlasů vymývat. Zkuste proto regenerační vlasové kúry, které jsou ideální například po létě, kdy jsou vlasy velmi narušené. Ideální je nechat je působit aspoň deset minut!

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:44