Mrazivé zimní měsíce se nebezpečně přiblížily, proto byste se měla začít svědomitě věnovat péči o celé tělo. Hydratace správnými produkty je to, co může vaši kůži ochránit před nepříjemným vysušením.

Zeptali jsme se tří předních českých blogerek, jakou značku a jaké pečující tělové produkty by doporučily v boji proti chladu i melancholické náladě (Čti: Vana plná horké vody a voňavé pěny dokáže s psychikou zázraky. :)) Všechny tři se shodly, že tělová kosmetika Kiehl’s, kterou testovaly, si s neduhy, jež pleť v zimě sužují, dokáže poradit.


1) Tělové máslo, které vás bude hýčkat:


Alice z MÁMOU STYLOVĚ
Creme de Corps Soy Milk & Honey Whipped Body Butter


„Toto máslo je neuvěřitelně jemně našlehané, takže se zdá lehké jako pěna, ale při roztírání po pokožce pochopíte a poznáte, jak perfektně hydratuje a vyživuje.“2) Voňavá pěna, která dokáže přemoci podzimní splín:


Karolína z OK-MAKEUP
Lavender Foaming- Relaxing Bath With Sea Salts and Aloe Vera


„Opravdu jsem si ji užívala! Krásně voní a dělá obrovskou pěnu.“3) Krém, který zažene na ústup i ta nejvysušenější místa na těle:


Nikola z TALK TO MY MOUSTACHE
Intensive Treatment and Moisturizer for Dry or Callused Areas


„Často bojuju se suchou, mnohdy až zrohovatělou pokožkou v oblasti chodidel. intenzivní hydratační péče Kiehl’s je na tento problém parádní.“  6:32,  aktualizováno  25. března 2019 19:38