Zamilujte si pohyb, který vás udrží ve formě a vrátí vaší postavě ladnost spolu se sexy křivkami.

Co můžete čekat?

Lepší držení těla, zpevnění svalového korzetu, pozvolnou modelaci postavy. Prvky fitness baletu jsou stavěné tak, že svaly se při něm rovnoměrně smršťují a protahují. Také posílíte vazy, protože většina cviků se provádí na jedné noze.


Jak často trénovat?

Pokud budete chtít vidět výsledky brzy, vyrazte na hodinu dvakrát až třikrát týdně nebo klasický fitness balet prokládejte jinými sporty, jako jsou běh, pilates nebo jóga.


Jak lekce probíhají?

Hodina začíná zahřátím organismu, který tělo nastartuje, probudí a protáhne svaly. Následují jednotlivé krokové variace a posilování – hlavně oblast břicha a zad. Cviky, které baletky běžně trénují vestoje, se překvapivě cvičí vleže. Důvodem je maximální soustředěnost na pohyb nohou a nepřetěžování kloubů.


Kde začít?

V Praze se můžete zapsat do fitness centra Holmes Place (www.holmesplace.cz), které pořádá baletní hodiny pod vedením Adély Pollertové, která nově otevřela také svou Baletní akademii v budově Černé labuti na Poříčí (www.adelapollertova.cz), v Liberci pak můžete navštívit Ladies fitness (www.ladiesfitnessliberec.cz) a v Brně zajděte například do Centra Tance (www.centrumtance.cz).


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:24