Podzim je spojený s návratem do města. Z odpočinkového módu se dostáváme zpět do rutiny běžných povinností, které jsou další zatěžkávací výzvou pro naši pleť. Nehledě na změny počasí. Nezapomeňte o svou pleť pečovat a poctivě ji hydratujte.
Externí obrázek

Po návratu do města na nás čeká nový nápor znečištění a stresu. Po zvlášť namáhavých dnech máme často pocit, že je naše pokožka napjatá a vysušená. Nejen pro tyto dny, ale i jako prevence je zde řada MINÉRAL 89. S touto řadou si babí léto, ale i podzimní deštivé dny opravdu užijete. Složení řady MINÉRAL 89 posiluje funkci kožní bariéry, a funguje tak jako ochrana proti znečištění, stresu a únavě. Ráno vaši pleť dokáže nastartovat a rozzářit hydratační booster, který lze rovněž použít jako primer pod make-up a krém nebo i samostatně. Během dne vás zachrání, kdykoli budete potřebovat pleť uklidnit a zrelaxovat. Pro oční okolí je vhodným společníkem oční booster Minéral 89, který navíc obsahuje kofein a napomáhá tak redukovat výskyt tmavých kruhů pod očima a dosáhnout odpočatějšího vzhledu.

Externí obrázek

Každodenní dávku síly vaší pleti vám zajistí posilující a vyplňující Vichy Minéral 89 Hyaluron- Booster. Dokonale hydratovaná, tonizovaná a jasnější pleť je základní výbavou do města, kterou jednoduše zařídí unikátní složení, jež navíc zaručuje maximální toleranci pleti.

Externí obrázek
Externí obrázek

Na unavenou a vysušenou pleť vyzrajete posilující a obnovující pleťovou maskou Vichy Minéral 89. Ta obsahuje 89 % termální vody vulkanického původu a rovněž kyselinu hyaluronovou přírodního původu. Tato kombinace vaši pleť za pouhých 10 minut neuvěřitelně osvěží.

Externí obrázek
Externí obrázek
  10:00
Témata: znečištění