Zvířecí vzor začíná být opět velmi populární nejen na fashion molech a na Týdnech módy, ale i v obchodech pro normální smrtelníky. Jde o módní trend letošního podzimu a zimy, který je čím dál tím víc oblíbený a bude se nosit i na jaře.

Animal vzory jsou sami o sobě divoké, proto je laďte s neutrálními barvami jako je krémová, černá, béžová či šedá. Nemusíte se bát ani kombinace s neonovými detaily, vašemu outfitu dodají sportovní šmrnc. Extravagantnější typy mohou vzor obléct od hlavy až k patě, méně odvážné mohou svůj jednoduchý outfit doladit jen detaily.

ZEBRA


Vycházející hvězdička, která se vrací opět na scénu. Potěší hlavně milovníky černobílých kombinací. Zebří vzor je velmi výrazný a ženský. Nejlépe vypadá na šatech či overalu. Zkombinujte ho s bílými či hnědými doplňky.


HAD


Nejpopulárnější vzor je rozhodně hadí, který dokáže být velmi vkusný a nevtíravý. Nejčastěji jde o šedé a hnědé tóny, které můžete doplnit bílým či černým oblečením. Velmi populární jsou hadí boty, které váš jednoduchý outfit pozvednou na vyšší úroveň. 

LEOPARD


Oblíbený a zároveň nenáviděný vzor, který již poněkolikáté zažívá velký boom ve světě módy. Buďte za šelmu a obujte béžové podpatky, které k vzoru krásně ladí. Leopard je opravdu variabilní obléct můžete modré džíny, koženou bundu, khaki či černá barvu. Velkým hitem jsou i leopardí silonky/ punčochy, které nosí i Julia Roberts.


BAREVNÉ VZORY


Klasické, přírodní barvy vzorů jsou vám málo? Sáhněte po barevných variantách. Budete nepřehlédnutelná!