Vypadat elegantně, ale ne usedle. Dodat šatníku mladistvý esprit, ale nepůsobit směšně. Nevíte, jak na to? Náš módní manuál vám pomůže vypadat stále mladě!

1. Barvy


Co ne: Černá je elegantní, nadčasová, zeštíhlující, ale přece jen přidává léta. Pleť kvůli ní vypadá světlejší, zvýrazňuje vrásky. Pokud chcete vypadat mladší, určitě se vyhněte outfitu černému od hlavy po paty.


Co ano: Černý top nebo šaty zkuste doplnit výrazným náhrdelníkem, který opticky zjemní kontrast mezi oblečením a obličejem. Černou ve svém šatníku nahraďte elegantní šedou, béžovou, kávovou nebo olivovou barvou.2. Svetr


Co ne: Zakrýt s přibývajícím věkem krk pomocí roláku se zdá jako nejjednodušší řešení, ale je to ošidné. Vždy bude působit trochu hřmotně.


Co ano: Mnohem víc vám bude slušet svetr s výstřihem do V. Ten by neměl být příliš hluboký, ale jeho tvar odpoutá pozornost od krku a přitom působí mnohem ženštěji i mladistvěji. Stejně tak zafunguje výraznější delší náhrdelník.


http://gty.im/738783105

3. Délka rukávů


Co ne: Ruce vypovídají o našem věku nejvíc, a pokud netrávíte v posilovně hodiny a hodiny jako Madonna, je velmi pravděpodobné a naprosto přirozené, že vaše svalstvo na pažích povolilo. Žádná tragédie! Stačí se vyhnout šatům a topům na ramínka.


Co ano: Stačí opravdu málo – nejproblematičtější partie okolo podpaží a ramen zakryjte, ideálně velmi elegantním tříčtvr­tečním rukávem. Efekt omlazení funguje stoprocentně. Co oči nevidí, srdce nebolí.


  17:00,  aktualizováno  26. března 2019 17:04