Už nechceme píchat jako kaktus. A také se už nechceme obden holit. Nechceme trávit hodiny ve sprše. Chceme mít hladkou a sexy kůži a nestresovat se pokaždé, když přijde nečekané pozvání na rande.

Tohle jsou touhy českých i slovenských žen, když přijde řeč na holení. Pokud i vy trávíte nekonečné hodiny ve sprše a zápasíte v touze po hladké pokožce s holicími strojky, holítky a holicími pěnami, možná byste se mohli poohlédnout po revolučnějším způsobu, jak se zbavit chloupků.Tajemství hladké a sexy pokožky se neskrývá v urputném boji s rostoucími chloupky. Revoluční myšlenka totiž říká: když chloupky nerostou, nemusíte je holit.


Novinka od společnosti Philips funguje na bázi světelné stimulace IPL a jmenuje se Philips Lumea. Už žádné bolestivé vytrhávání chloupků. Světelná stimulace IPL zkrátka a prostě naučí chloupky nerůst.Výrazný efekt čekejte po několika týdnech, typicky po dvou až třech. Po této době se růst chloupků pozvolna zastaví a ty, které se dostanou na kůži, budou velmi jemné, až se ztratí úplně. Jak dlouho vám takové „oholení“ vydrží? „šest až osm týdnů,“ usmívá se Lída Špačková, testerka ŽENY s.r.o., která se do testování revoluční novinky od Philipsu pustila v rámci akce TESTOVÁNO SKUTEČNÝMI ŽENAMI. „Holení pro mne bylo vždycky otravnou nutností. Zvlášť citlivé partie musím holit často a strávila jsem s tím spoustu času. To už je ale pryč. Žiletkám jsem dala sbohem a nejvíc si užívám pohodlné aplikace, dlouhodobého efektu a toho, že to opravdu nebolí,“ dodává Lída.Philips Lumea můžete použít i na tu nejjemnější pokožku včetně obličeje, jediným omezením je barva chloupků a kůže. Bezpečí potvrzeno 105 studiemi a více než 2200 ženami. A nejsou to žádné bezejmenné tváře, testuje se v České i Slovenské republice, jen se na ně podívejte


  5:17,  aktualizováno  25. března 2019 22:10