Svatba je životní událost, která se většinou koná jen jedenkrát za život. Pro budoucí nevěsty znamená něco výjimečného, něco, kde mohou přeměnit své dávné sny ve skutečnost.

V minulosti byly vdavky velmi jednotvárné a tradiční. Dnes už se na tradice tak moc nehledí a inspirovat se nevěsty mohou několika desítkami svatebních stylů. A aby mohly budoucí novomanželky své drahé polovičky přesvědčit o tom, že si vybrali správně, je tady již 8. ročník soutěže

Souboj nevěst. Patronkami a průvodkyněmi tohoto ročníku jsou moderátorka, gamerka a blogerka Naomi Adachi a Česká Miss World 2016 Natálie Kotková.

Finálový večer uvede moderátorka Tereza Tobiášová.

Hlavní výhrou pro letošní vítězku bude již tradičně svatební cesta. Tentokrát to ale nebudou klasické líbánky v exotickém ráji, ale dvanáctidenní tour po Evropě v zapůjčeném luxusním karavanu. „ Každým rokem se nám hlásí více a více soutěžících, což nás neskutečně těší, protože nás přesvědčují, že to děláme správně,“ uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.

Celkem deset finalistek už dychtí po vašich hlasech a každá z nich se představí se svým konceptem svatby. Vybírat můžete mezi svatbou mysliveckou, arabskou, vikingskou, v korunách stromů, půlnoční, středomořskou, motorkářskou, pin-up, candy či hippies.Desítka finalistek se utká v bitvě o pohádkové věno dne 13. dubna 2019 v NH Collection hotels Praha od 19 hodin. Lístky na finále jsou již teď v prodeji na www.soubojnevest.cz