Módní kousky, které vás budou bavit nejen tento podzim i zimu.

Perly - symbol půvabu

Jsou zárukou noblesy i elegance. Skvostné jsou k černým pouzdrovým šatům, jaké nosila Audrey Hepburn v Snídani u Tiffanyho, báječně vypadají k pánskému stylu i všední bílé blůze, kterou promění ve slavnostní. Perly nikdy nestárnou a nepodléhají trendům. Můžete si je vzít téměř ke všemu. Věděla to i Jackie Kennedy, která se nejraději zdobila právě perlami. Svým nezaměnitelným leskem dokážou tvář projasnit, takže vypadá opticky mladší. Zajímavé je, že čím častěji budete pravé perly nosit, tím budou lesklejší.


Tvarující džíny

Džíny se objevily v módním magazínu Vogue už v roce 1935 a dodnes patří mezi módní evergreeny každé společenské vrstvy. Letos si ale pořiďte džíny, které dokážou zpevnit a vytvarovat tělo. Nabízí je např. Levi’s, model Revel. V problematických partiích má speciální zpevňující látku Liguid Shaping, takže džíny jsou dokonale vypasované, ale přitom stále pohodlné. Pořídíte je za 2490?Kč.


Tenisky s aplikací

Tenisky se dostaly na módní mola v mnoha podobách. Letos jsou velmi oblíbené modely s kamínky, cvočky, jehlany a různými potisky. Nosí se ke kalhotám, k sukni ve všech délkách i střizích, k byznys looku i šatům. Oblečení propůjčí určitou nezávislost a hravost. Snad proto si je módní návrháři tak oblíbili.


Oversize kabát

Dlouhý volný kabát, který vypadá, že vám je o dvě čísla větší, je hitem sezony. V něm zaručeně neprochladnete. Kombinujte ho zásadně s úzkými kalhotami nebo legínami. To proto, aby se velikosti vzájemně vyvážily.


Kvalitní kabelka

Nosí se nejen objemné kabáty, ale i kabelky s propracovanými detaily, kratšími uchy a v různých barvách, černá je v pozadí. Pokud nechcete výstřelek na jednu sezonu, investujte do kvalitní kůže, která vám vydrží řadu let.


Vysoké kozačky

Letos nechyběly na žádné ze světových přehlídek. Čím vyšší, tím lepší.


Tvídové sako

Reprezentuje anglosaský volnočasový styl. Dá se nosit až na výjimky kamkoliv. Může vypadat elegantně i omšele, což je jeho benefit.


  10:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:23