Hezké počasí nás nutí svléknout teplé vrstvy a odhalit tělo. Chcete, aby to vaše bylo dokonalé? Vsaďte na tyto potraviny!


Nezapomínejte na jednoduchý vzorec hubnutí:


Zdravé stravování + pitný režim + pohyb


Tedy vhodné stravování v kombinaci s pohybem jsou ideální cestou jak zredukovat přebytečná kila. Ovšem jsou dny, kdy nám chuť do cvičení chybí, a proto vám přinášíme typy jak před tréninkem organismus správně vybudit. V dnešní době můžeme vybírat z přírodních i průmyslově vyráběných zdrojů. Tyto zdroje jsme nazvali „tukožroutské potraviny“ a váš metabolismus ke spalování tuků snadno nakopnou.Káva (kofein)


Malé espresso cca 30 minut před cvičením nastartuje váš metabolismus. Nepijte kávu na lačno, ale po jídle s dostatečným odstupem (cca 60 min a více). Účinek kávy bude o to silnější u jedinců, kteří mají v genetické predispozici „pomalý metabolismus kofeinu“. V takovém případě bude mít kofein silné stimulační účinky a hodinový trénink uteče jako voda. Kávu pijte bez cukru, mléka i smetany, pro redukci hmotnosti je to vhodnější.  10:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:31