V případě výběru deodorantu se vyplatí zamyslet se nad tím, jaké vlastnosti od něj očekáváte. Ty nejúčinnější spojují hned několik benefitů, které dohromady zaručí, že se budete cítit skvěle po celý den.

Ty nejlepší deodoranty chrání proti:

Zápachu


Deodoranty obsahují speciální složky, díky kterým zabraňují vzniku bakterií, jež se mísí s potem a tak vzniká nepříjemný zápach, kterému se chceme všichni vyhnout.

Potu


Stejně jako zabraňují deodoranty vzniku bakterií, eliminují také produkci potu - tekutiny přirozeně vylučované z těla potními žlázami.

Podráždění


Jelikož deodorant nanášíme na citlivá místa jako je podpaží, je důležité, aby jeho složení nebylo dráždivé a nezpůsobovalo výskyt vyrážek a začervenání.

Bílým skvrnám


Není nic horšího, než když si ráno oblečete černý top a při odchodu z domu zjistíte, že jsou na něm bílé skvrny. V tu chvíli vám nezbývá nic jiného než se převléknout a příště sáhnout po deodorantu, který bílé skvrny nevytváří.

Žlutým skvrnám


Ani bílé oblečení není bohužel skvrn od deodorantu ušetřeno. Některé deodoranty zanechávají na bílém oblečení žluté skvrny, které se dají těžko (pokud vůbec) odstranit.

Přenosu zápachu na oblečení


Dalším z benefitů, který deodoranty nabízí, je zabránění přenosu zápachu na oblečení. Tuto vlastnost oceníte zejména v případě, že se potýkáte s nadměrným pocením.

Deodoranty Garnier Protection 6 obsahují přírodní absorpční minerál vulkanického původu, Mineralite, a účinně tak chrání pokožku před nepříjemným zápachem, nadměrným potem a podrážděním po dobu až 48 hodin. Díky speciálnímu složení deodorantu se nemusíte obávat ani vzniku bílých či žlutých skvrn na oblečení. Řada navíc obsahuje extrakt z moringy, který zabraňuje vzniku zápachu na pokožce a také přenosu deodorantu na oblečení.

  15:18,  aktualizováno  26. března 2019 11:49