Taky se v létě cítíte nejkrásnější? Opálená pokožka, nazlátlá pleť, vlasy vykoukané větrem a pevné nehty. Tady je pár věcí, které vás v tom ještě podpoří:

Na obličej: Ochranný tónovací krém


Taky máte na pláži dilema, co zvolit? Jestli opalovací krém a pak si přes něho aplikovat make-up? Zkuste chytré řešení - tónované opalovací krémy, které dokážou pleť sjednotit, zamaskovat nedostatky a přitom skvěle chránit před spálením. Jednoduché a účinné.

Na pleť: Hydratační sérum


Říká se to pořád dokola. Pleť, zejména v létě potřebuje vodu, vodu, vodu. Zevnitř i zvenku. Proto nyní spíše než do protivráskových přípravků investujte do kvalitní hydratační péče, která působí v hlubších vrstvách kůže, vypíná ji a dělají ji zářivější. Sérum můžete použít i jako podklad pod opalovací krém.

Na nehty: Bláznivý lak


Léto přeje barvám, buďte odvážná! Opálená pleť totiž zvládne i jinak dost šílené odstíny. Tuto sezónu budete například s in s tyrkysovým odstínem laku na nehty. I když v lahvičce působí dost "jedovatě", na nehtech vypadá dokonale. Když ho ješte sladíte se šperky s tyrkysem, bude výsledný efekt dokonalý. Nebojte se ho použít i na nohy.

Na vlasy: Ochranný olej


Než se vyrazíte koupat, aplikujte si do vlasů ochranný olej a to zejména do konečků. Slaná voda a chlor narušují vlasové vlákno a to se pak snadno třepí a láme. Navíc ochranné oleje v sobě mají také UV filtry, takže chrání vlasy před škodlivým zářením, které způsobuje stárnutí a křehnutí vlasů. A dobrá rada - pořiďte si klobouk. Skvěle ochrání vlasy i obličej a navíc je i módním doplňkem.

Na rty: Pomeranče a fuchsie


Stejně jako tyrkysový lak, i oranžová nebo fuchsiová  rtěnka je doménou opálené pleti. V zimě byste, zejména v oranžové, vypadala uměle a taky zvýrazňuje nažloutlý tón zubů. Jenže v létě, kdy jsou barvy kontrastnější, v ní budete nádherná. Vybírejte si spíše transparentní, lesklé textury. Ty vypadají přirozeněji a svěžeji.

 

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:21