Nestíháte dlouhé vysedávání a vylehávání v salonech krásy? Máme pro vás něco, co má podobný efekt, ale je to hotové doma a raz dva!

DOPŘEJTE SI VLÁHU.

Když cítíte a vidíte, že vaše pleť je povážlivě šedá a vysušuje se, zkuste ji pozvednout novou jemnou hydratační maskou Hydramemory Hadramask od Comfort zone (seženete ji v pražském salonu Miracle). Má v sobě výtažky z baobabu a kyselinu hyaluronovou, která perfektně hydratuje. Stačí ji mít na tváři pět minut, opláchnout a – pleť nepoznáte. Po šedi a vysušenosti ani stopy!


HŘÍCHY POVOLENY!

Tak tohle tady ještě nebylo. Můžete pít několik kafí denně, dát si cigaretku, prosouložit dvě noci za sebou a třetí se zaseknout do dvou do rána na Facebooku. Taky hýřit. Hektit. Stresovat se. To vše, aniž byste se musela bát, že tohle všechno odnese vaše pleť. Vichy novinka Idealia Life Sérum se texturou podobá příjemnému krému a smaže všechny viditelné stopy hříchů. Vaši pleť tak promění v tu, kterou byste měla, kdybyste byla vzorná, hezky se vyspinkala a ničím se nestresovala. Má v sobě známou obnovující molekulu LR2412 (ano, je to ta samá, kterou znáte z oblíbeného séra Visionnaire od LancÔme), tady je ovšem ještě ve spojení s kyselinou salycilovou, která účinnost umocňuje. Kdo nevěří, ať nehřeší! Jedno namazání trvá necelou minutu a za osm dní jste jako po dovolené!


POD OČIMA, NAD OČIMA...

Kdo nikdy neměl pytle pod očima, kruhy nebo malinké vějířkovité linečky, ať hodí kamenem! Kdo něco z toho poznal na vlastní kůži, nechť zkusí regenerační balzám-elixír na oční kontury Absolue L’Extrait od LancÔme. Je ztělesněním absolutního přepychu, v němž se snoubí smyslový požitek s okamžitými účinky. Krém dodává očnímu okolí během chvilky odpočatý vzhled, oční kontury jsou vyhlazené, jemné, nabité energií a působí celkově plněji. Ustupují vrásky, tmavé kruhy a oteklá místa. A ta růžová krémová textura a aplikátor ve tvaru okvětního lístku... Ach!