Potřebujete výmluvu, proč si pořídit nový pár bot? Čtěte dál a budete jich mít rovnou pět!

Bílé tenisky se staly nedílnou součástí botníků všech stylových slečen, dívek i dam. Je to ten druh obuvi, bez kterého si už naše outfity nedovedeme představit, a z toho zkrátka a dobře vyplývá, že bílých tenisek není nikdy dost. Proč?

Jsou trendy a zároveň nestárnoucí


Ač bílé tenisky spadají mezi trendy, svého výsadního postavení ve fashion světě se jen tak nevzdají. Na to vsadíme jeden z našich vlastních párů! ;)

Jsou mladistvé i „dospělé“


Po planetě zemi nechodí jediný mileniál a instagramový módní influencer, který by je nevlastnil. S největší pravděpodobností se počet jeho světlých tenisek blíží spíše desítkám párů. Ale prohlédněte si také několik streetstylových fotek a záběrů z fashion weeků a zjistíte, že i respektované redaktorky světově proslulých magazínů těmito botami doplňují své modely. Bílé tenisky rozhodně neznají věkovou hranici!


Hodí se ke všemu


Pokud se nechystáte na operu do Národního divadla, můžete jimi doladit opravdu jakýkoliv look. Jak casula oděv na víkendový brunch, tak elegantnější kombinaci do práce, která díky tomuto oživení nebude působit usedle.

Pohodlí nade vše


Vyměnit podpatky za obuv s plochou podrážkou je nejen příjemné, ale čas od času i nutné. I vaše chodidla potřebují oddech.

Náš tip: Obujte Ecco Kinhin Sneakers a bude vám připadat, že jste se zapomněla přezout a na nahou máte stále domácí bačkory. Jsou až božsky měkké a perfektně tvarované. Přidejte k těmto aspektům nádherný design a voila – bílé tenisky snů jsou na světě!


A poslední důvod…


…Pokochejte se úžasným stylingem blogerky Nicole – její ležérní look je přesně tím, co chceme nosit každý víkend, zas a znovu. Je chic a trendy a přitom složený ze samých nesmrtelných kousků, které by měly být základem našich šatníků. A do této kategorie bílé tenisky na 200% spadají!Více Nicoliných fotek najdete na blogu zde.

Soutěž pro vás!


Vyhrajte - nejen! - senzační tenisky značky ECCO. Na ecco.jenprozeny.cz můžete soutěži o obutí na celý rok!

  16:27,  aktualizováno  25. března 2019 16:24