I když na ně mnohé ženy zapomínají, dokáží s pleti hotové divy. Víme, proč si je určitě pořídit:

Dlouho vydrží


Jelikož jsou pleťová séra velmi koncentrovaná, tak jich postačí jen velmi malé množství. Aplikují se po kapkách pod denní nebo noční krém. Nejsou sice úplně nejlevnější, ale tím, že se jich používá opravdu malinko, dlouho vydrží a náklady na ně nejsou tak vysoké, zvlášť, když tak účinně fungují!

Můžete si sestavit péči na míru


Pleť se v průběhu roku, i několika měsíců mění. Jinak se chová v zimě, jinak v létě. Pokud často nechcete měnit svůj krém, díky správnému výběru séra dáte pleti, co právě potřebuje: hydrataci, regeneraci, rozjasnění, omlazení.

Můžete je kombinovat


Sérum můžete mít jiné na den i na noc a skládat si je k sobě, jak zrovna potřebujete. Na den se hodí spíše dodávat vlhkost a večer zase regenerovat. Skvělé je používání protivráskových sér jako prevence proti stárnutí.

Výsledky vidíte rychle


Tím, že séra v sobě mají velké množství těch účinnějších a aktivních látek, pokud vaše pleť potřebuje rychlou vzpruhu, sérum velmi rychle "zabere" a začne účinkovat. Výsledky můžete na pleti pozorovat už po týdnu.

Můžete podpořit svoje přípravky


Skvěle funguje, pokud si pořídíte péči o pleť v jedné linii. Tedy denní, noční, oční krém i sérum ze stejné řady od stejné značky. Účinné látky se ve všech přípravcích budou vzájemně doplňovat a pokud řešíte třeba vrásky, pocítíte ještě výraznějších výsledků.

 

 

 

 

 

 

 

  17:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:35