Oči si líčí téměř každá žena. Jak však tento make-up snadno odstranit?

Expresní odlíčení


Pokud jste se vrátila z večírku nebo jste bez energii, sáhněte po odličovacích micelárních ubrouscích. Snadno si poradí s linkami, stíny i řasenkou a to v jednom kroku. Přiložte k víčku, nechejte pár sekund ubrousek působit a stáhněte ho směrem dolů, abyste si zbytečně nevytahovala jemnou kůži očního okolí.

Odlíčení voděodolného make-upu


Pokud jste použila velmi odolnou řasenku a jiná líčidla, vezměte si na pomoc dvousložkový oční odličovat. Skládá se z tekutiny a oleje. Když se tyto dvě vrstvy protřepou, krásně rozpustí i líčení, které by se jinak odstraňovalo velmi těžce.

Odlíčení výrazného make-upu


Velmi moderní jsou nyní kouřové, velmi stínované oči s výraznými linkami. Tady je velmi důležité vzít si na pomoc speciální přípravek, abyste okolo očí neměla černé šmouhy. Existují na to buď dvousložkové přípravky, o kterých jsme psali u voděodolného odlíčení, ale také silné micelární vody. Nově je teď má např. značka Nivea nebo Garnier. Nezapomínejte taky často měnit tampónky, se kterými odličujete.

Anti-aging odlíčení


Pokud vás trápí vrásky v očním okolí, zkuste se odličovat přírodním bio olejem - například mandlovým nebo jojobovým. Na odličovací tampónek si dejte pár kapek vody a pak olej. Přitiskněte tampónek na víčko a řasy a pak stáhněte. Udělejte to několikrát za sebou. Olej jemnou pokožku při odličování vyživí a nebude tak náchylná k tvorbě vrásek.

Náš tip: Kosmetické přípravky, které vám zjednodušší život

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:25