Lak na vlasy. Nejlepší pomocník jakého si můžete pořídit. A proč? Protože funguje. Důkazem jsou módní přehlídky, účesy na runwayi by bez něj ani nevznikly.

Co dokáže


Prakticky všechno. Nejen že vlasy zafixuje, tak jak chcete a potřebujete, ale mnohem lépe s ním účes upravíte do požadovaného tvaru. Navíc nic tak skvěle nedodá na objemu a pevnosti vaší hřívy.

Pro koho


Pro dlouhé vlasy je lak absolutní must-have, protože zachytí poletující a dostávající prameny. Ocení ho ale i krátkovlásky, zejména pokud jim gely a vosky mastí pokožku hlavy.

Jak používat


Prvním a nejdůležitějším pravidlem jsou suché vlasy. Druhé pravidlo je nanášet lak nejen na vrchní část vlasů, ale měl by se dostat i ke spodnějším pramenům, aby byl výsledný účes co nejefektivnější. Dodržujte dostatečnou vzdálenost, ať si vlasy neslepíte (cca 30 cm) a při stříkání hýbejte rukou, aby se lak dostal rovnoměrně po celé hlavě. Dobrý lak jde pak snadno vyčesat, nebo opláchnout studenou vodou.

Jaký vybrat


Záleží, jaký lak hledáte. Pokud potřebujete na denní použití, nastříkejte si trochu laku na ruku a chvíli vyčkejte, měla by se vytvořit suchá lesklá vrstva, která však nezanechává lepivý film. U silně fixačních laků bude ovšem lepit vždy a hodíte si spíše na úpravu stažených účesů.

Náš tip: Kultovní profesionální lak na vlasy bez parfemace Infinium Pure od L´Oréal Professionnel *. (Obsahuje maximálně šest ingrediencí precizně vybraných pro jejich jedinečnou toleranci k pokožce, komfort při používání a účinnost pro finální výsledek.) Infinium Pure od L´Oréal Professionnel zakoupíte v salonech salon-expert.cz/lokator* Je hypoalergenní, vlasy okamžitě zpěvní a zároveň je nechává pružné a přirozeně lesklé. Je odolný proti vlhkosti, zabraňuje krepatění vlasů a snadno se vyčesává.

  8:48,  aktualizováno  26. března 2019 11:59