Jakmile se za vámi zavřou dveře koupelny, je to vaše království. Využijte tento čas k tomu, abyste vypadala ještě dokonaleji! Stačí udělat jen pár drobností, které však mají opravdu velký efekt!

Kartáčujte kůži nasucho


Ještě, než se vydáte o sprchy, použijte k jemnému peelingu loofovou rukavici nebo sisalový kartáč, kterými jemně, od chodidel, směrem nahoru, jemným krouživým pohybem promasírujte kůži. Nádherně to pokožku zjemní, prokrví a bude pak i lépe přijímat následnou péči - například krém nebo tělový olej.

Olej ihned na vlhkou kůži


Pokud máte pocit, že i když se natíráte, je vaše kůže pořád suchá, tak zkuste tělový přírodní olej - například mandlový, jojobový nebo kokosový. Fígl je však v tom, že ho musíte vmasírovat do ještě vlhké kůže ihned po mytí. Díky tomu se v pokožce „uzamkne“ vlhkost a bude tak lépe vyživená a hladší.

Pro pevnější pozadí


Využijte čištění zubů k tvarování vašeho těla! Stačí ty tři minuty ráno a večer, ale když při tom budete dělat malé dřepy nebo stahovat půlky k sobě, uvidíte, jak najednou bude váš zadek hladší a pevnější. Už po dvou týdnech!

Vyměňte ručník za kapesníčky


Trápí vás pupínky a nečistá pleť? Možná za to může váš ručník! Dovedete si představit, kolik bakterií na něm zůstává a ještě se ve vlhku tvoří? Pokud si obličej umyjete, osušte ho do papírového kapesníčku. Kupte si je v krabici a mějte je vždy po ruce.

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:49