Chcete, aby vaše pleť byla stále mladá, krásná a ve formě? Pak se svěřte do rukou odborníků. Pravidelné kosmetické ošetření je pleť to, jako fitness pro tělo.

1. Odpočinete si


Už jen samotný fakt, že budete mít čas jen sama pro sebe, je důležitý. Žádné telefony, zprávy, sociální sítě, starosti. Tady vypnete a nemusíte na nic myslet, ani nic dělat. Tady je to jenom o vás.

2. Budete mít čistší pleť


Zdravá pleť rovná se čistá pleť. Kosmetičky dokážou pleť vyčistit opravdu do hloubky. Buď například přístrojově utrazvukem, nebo peelingy či maskami. Stále je oblíbené i hloubkové čištění, které však patří do rukou odborníka. Musí se provádět citlivě a přísně dodržovat hygiena a desinfekce. A to doma ne vždy dodržíte.

3. Zpevníte si kontury


Co je na kosmetickém oošetření vždy to nejlepší a nejúčinnější? Masáž obličeje. Prsty kosmetička pracuje s obličovými svaly a také dokáže rozproudit lymfatický systém. Díky tomu se pleť zpevňuje a posilují se také kolagenová vlákna, která mají za následek pevnou pleť bez vrásek. Masáž také napomůže lepšímu vstřebávání účinných látek ze séra nebo pak při aplikaci masky.

4. Budete vědět, co pleť potřebuje


Potřeby pleti se v průběhu roku mění. Někdy potřebuje více hydratace, jindy více regenerace. A přesně to kosmetička vidí a ví, co vám v tu pravou chvíli dodat. Díky tomu tak může i přesně navrhnout a upravit vaši péči a doporučit vám přípravky, které byste měla v tu danou chvíli používat.

 

 

 

  15:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:28