Právě teď, když ukazujete nejvíce nahé kůže za celou sezonu, je čas své tělo taky vnímat. Nepotřebuje od vás nějakou změnu k lepšímu?


Pevnější pokožka


Vytáhla jste konečně plavky a zrcadlo vám odhalilo dolíčky na stehnech nebo strie na břiše? Objednejte se na pražskou kliniku Miracle Esthetic Clinic and Spa, kde tyhle potíže řeší přístroj Reaction. A i když vám tamější terapeutka Natalie Barao doporučí čtyři až osm sezení, v nezávislém průzkumu 75 % klientek zaznamenalo redukci obvodu už po druhém ošetření a 85 % se zase skoro okamžitě zlepšil vzhled pokožky. A jak přístroj pracuje? Kombinuje nejmodernější radiofrekvenční technologie a vakuum, aniž by vám radikálně zasahoval do těla. Více nastudujte na miracleclinic.cz.Lepší společník na šnorchlování


Ráda prozkoumáváte hemžení ryb pod mořskou hladinou, jenže se vám při každém šnorchlování maska vždycky zamlží? Poohlédněte se po kvalitnějším vybavení, které nebudete muset před každým použitím složitě odmašťovat. Cosmo favorit: V Masce Easy Breath můžete dýchat ústy i pusou. Navíc vám umožní panoramatické vidění. A ještě něco: Netahá při nasazování a nošení za vlasy!Aby byla sůl nad zlato!


5 gramů nebo taky lžička soli. To je maximální dávka, kterou by vaše tělo mělo přijmout za den. Myslíte, že se do limitu v pohodě vejdete? A věděla jste, že se až 80? % vaší denní dávky soli už ukrývá v hotových potravinách, jako je pečivo? Průměrný Čech tak do sebe naláduje až trojnásobek povoleného množství. Vy ale buďte obezřetná, protože střídmějším solením si snížíte riziko vzniku obezity nebo kardiovaskulárních onemocnění. A vy se přece máte ráda, ne?


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:51