Dala jste si s příchodem nového roku pár předsevzetí ze světa krásy a už nyní, na konci ledna, vaše motivace výrazně slábne? Zjistěte, v jakém ze svých vytyčených cílů byste skutečně polevit neměla a co vám pomůže k jejich naplnění.

1. Začnu lépe pečovat o své zuby


Zubař se stal opravdu drahou záležitostí a i přesto, že možná patříte k těm, kterým příroda nadělila zářivě bílý úsměv a zdravý chrup, věřte, že nic netrvá věčně.

O své zuby byste proto měla pečovat preventivně a ne se o ně zajímat až tehdy, když vás začnou bolet. Jednou až dvakrát do roka proto zainvestujte do péče dentální hygienistky. Kartáček si vyměňujte přibližně jednou za dva až tři měsíce, v případě roztřepení častěji. Nakonec nezapomínejte ani na čištění mezizubních prostor, které stačí jednou denně. V opačném případě máte zuby vyčištěné vlastně jen napůl.

Pokud vás nebaví používat mezizubní kartáčky, máme pro vás skvělý tip! Pořiďte si dentální spršku AirFloss od značky Philips. Můžete ji používat i tehdy, máte-li v ústech korunku, můstek, anebo dokonce nosíte-li rovnátka. Čištění mezizubních prostor pomocí novinky AirFloss doporučují i zubní lékaři, večerní rituál s ní vám zabere sotva pár vteřin a z vaší koupelny zmizí mezizubní kartáčky zlomené po jediném použití...Philips Sonicare AirFloss Ultra, vyčistí mezizubní prostory stejně dobře jako zubní nit a mezizubní kartáček, ale za pouhých 60 sekund a pouze pomocí obyčejné vody, zároveň vás zbaví plaku v ústech. Přístroj lze používat i pokud je v ústech korunka, můstek nebo rovnátka; více na www.philips.cz, cena od 2499 Kč

2. Dopřeji své pleti kvalitnější kosmetiku


Pozor, cena nerovná se nutně kvalita, i když mnohdy vypovídá o složení kosmetiky i složitých výrobních procesech, které předcházely uvedení produktu na trh.

Určitě se vám také vyplatí používat produkty od jedné značky a zároveň z jedné produktové řady. Důvod? Takové kosmetické přípravky se svým složením vhodně doplňují. A pokud vám bylo více než pětadvacet let, určitě se nemusíte bát ani anti-age kosmetiky. Podle dermatologů je už tento věk mezníkem, kdy pleť začíná pomalu, ale jistě stárnout. A navíc: spíše sušší pleť má větší dispozice k tvorbě vrásek než mastná.

Vyzkoušet můžete třeba americkou lékařskou kosmetiku NeoStrata a její omlazující řadu Skin Active. Začněte s používáním jejich odličovací emulze a přidejte denní, noční a oční krém i sérum. Za brzké účinky těchto produktů stojí ovocné kyseliny, dále kyselina hyauloronová a další cenné látky, například vitamin E nebo látka glukonolakton.NeoStrata Tri-Therapy Lifting Serum s trojitým anti-aging komplexem (obsahuje Aminofil, Glukonolakton a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou) navrací pleti ztracený objem, efektivně vyplňuje a zjemňuje hluboké vrásky a zároveň zpevňuje ochablou kůži i povolené kontury tváře; www.neostrata.cz, 30 ml za 1999 Kč

3. Konečně zhubnu pár kil a vyrýsuji postavu


Snažíte se jíst zdravěji, pravidelně cvičíte, ale špíčku na břiše se ne a ne zbavit? Nebo vám byla dána do vínku silnější stehna či širší boky? Možná nastal čas přiznat si, že ne každá partie se dá změnit podle vlastních představ, genetiku zkrátka nepřelstíte ani tvrdým tréninkem. Co takhle zvážit liposukci a její pomocí dosáhnout vysněného cíle? Liposukce ostatně není určena lidem s nadváhou, jak se mnozí mylně domnívají, ale právě těm, kterým by k dokonalejší postavě stačilo pomoci pouze v menší míře a jen v určitých oblastech.

Dobrou zprávou je, že dnes už jsou na trhu takové metody, které mají nejen skvělý efekt, ale i rekonvalescence po nich trvá prakticky pár dní. Moderní laserová liposukce je navíc k tělu velmi šetrná, a tak se po ní nemusíte bát ani těla plného modřin a otoků. Potřebujete poradit? Stačí se objednat na nezávaznou konzultaci, která bývá na některých renomovaných klinikách dokonce i zdarma.

Vyzkoušet můžete i kryolipolýzu CoolTech. Tento zákrok je neinvazivní, takže ihned po ošetření odcházíte domů a za dva až tři měsíce se můžete dočkat pěkného výsledku. Více se dozvíte na www.medicomclinic.cz.

http://gty.im/955313344

 

 

  17:00,  aktualizováno  31. března 14:11