Ať už máte v plánu cokoliv, tyto 3 beauty produkty byste měla mít vždy po ruce. Zachrání vás ve chvíli, kdy se potřebujete cítit skvěle, ale nemáte moc času.

1. Pleťové mlhy


Není nic příjemnějšího než osvěžení při horkých letních dnech v podobě pleťových vod ve spreji. Stejně dobře poslouží po náročném dni v kanceláři, kdy je vaše pleť mdlá a potřebuje trochu povzbudit. V neposlední řadě je můžete použít k fixaci make-upu, kdy sprej zaručí splynutí všech vrstev produktů jako je make-up, pudr a tvářenka, pro co nejpřirozenější vzhled.

2. Deodorační ubrousky


Budou se vám hodit vždy! Ve škole nebo v práci si s nimi jednoduše osvěžíte podpaží a nikdo o tom nemusí ani vědět. Vašemu podpaží (a nejen jemu, můžete je použít například také na chodidla) okamžitě dodají pocit čistoty a vy se tak nemusíte obávat nepříjemného zápachu.

3. Sprej pro zakrytí odrostů


Znáte to, přijdete od kadeřníka a jste nadšená svou novou barvou vlasů, jenže pomine pár dní a u hlavy se objeví nevzhledné odrosty. Naštěstí nemusíte navštěvovat kadeřnický salón každých 14 dní, vystačíte si se speciálním sprejem pro zakrytí barevných odrostů. Vypadá podobně jako lak na vlasy, ale jeho aplikátor je zakončen úzkou trubičkou, díky níž produkt nanesete rovnoměrně a přesně tam kam potřebujete.

Vyzkoušejte sprej pro okamžité zakrytí odrostů Magic Retouch od L´Oréal Paris, který je dostupný v devíti barevných odstínech. V několika vteřinách sjednotí barvu vlasů, a to bez námahy, nepořádku a obtisků. Protože vy za to stojíte!

  9:03,  aktualizováno  26. března 2019 10:56