Určitě už jste slyšela o vychytávkách z kuchyně, které jsou zdrojem krásy. Vyzkoušejte tři babské recepty.


Uléva pro oči


Oteklé oči a váčky občas trápí každou ženu. Babská rada zní: oloupejte syrový brambor, rozkrojte jej na dvě půlky a přiložte je opatrně na víčka. Po 10 minutách se otok zmenší. Tento trik je dokonce efektivnější než okurkový obklad. Ideální by bylo, kdyby brambora byla vychlazená z lednice.
Hladká stehna


Celulitida je úhlavní nepřítel žen. Utrácíme nesmyslné peníze za zázračné krémy a gely, a přitom je zbraň ukryta v naší kuchyni. Káva. Peeling z mleté kávy je pro ideální řešení problému s otravnými hrbolky. Kávu smíchejte s olejem nebo jogurtem a důkladně promasírujte postižená místa. Kofein stimuluje buňky!
Suché vlasy minulostí


Majonéza sice příliš nepoužíváte, ale je pravděpodobné, že se ve vaší lednici najde. Místo na talíř si ji dejte na vlasy. Vaše hříva díky ní zažije znovuzrození a bude se krásně lesknout. Jak na to? Majonézu vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do potravinářské fólie nebo igelitového sáčku. Po 20 minutách důkladně smyjte šamponem a použijte klidně i kondicionér.  5:35,  aktualizováno  25. března 2019 19:21