Během každého dne musí naše pleť bojovat s řadou nepříznivých vlivů. Proto je velmi důležité dodržovat dva kroky, díky kterým bude vaše pokožka zdravá a krásná.


Čištění a odličování = nerozlučná dvojka


Nejdůležitější součástí vašeho každodenního rituálu péče o pleť je důkladné čištění. Možná si říkáte, že je čištění zbytečné, když se nelíčíte, ale opak je pravdou. I když se nelíčíte, má na vaši pleť vliv prostředí: smog, klimatizace, zakouřené prostory… Na nalíčené i nenalíčené pleti se během dne usadí celá řada nečistot a těch je nutné se zbavit.Ráno


Nejste si jistá, jestli se o pleť staráte správně? Uděláme vám v tom jasno. Začněte hned ráno po probuzení. Během noci se vaše pokožka potila, a vyprodukovala tak vyšší množství mazu. Pleť se tímto způsobem detoxikuje a vylučuje nečistoty. Proto má ranní očista smysl. Vsaďte na novinku od značky Bioderma – Čisticí pěnivý gel Sensibio Gel Moussant. Pleť jemně a důkladně vyčistí. Ani majitelky citlivé pleti se nemusí obávat, žádné pálení, pnutí ani svědění vás nečeká. Gel jednoduše naneste na navlhčenou pleť, tím vznikne pěna, kterou jemně umyjte obličej a dekolt. Poté obličej opláchněte a použijte denní péči, na kterou jste zvyklá.
Večer


Nečistoty, make-up i voděodolnou řasenku perfektně odlíčíte pomocí micelární vody. Vyzkoušejte micelární vodu Sensibio H2O a na cestách se můžete 100% spolehnout na vlhčené ubrousky ze stejné řady. Péče s micelární vodou je velmi snadná a účinná.


Ranní a večerní rituál vám nezabe více než pár minut a vaše pleť bude zdravá a krásná.Více informací najdete na tomto linku: www.bioderma-cz.com


  8:53,  aktualizováno  25. března 2019 19:37