Že už jsou všechna tajemství, jak snížit váhu, vyčerpaná a nic vás nemůže překvapit? Pak vás vyvedeme z omylu. Stále existují finty, o kterých jste neslyšeli!

1. Nejezte u televize
Víte, že když jíte v rušném prostředí, ať už je to nahlas puštěná televize či rádio, spořádáte tak mnohem více kalorií? Díky vašemu přijímači zůstanete déle u stolu, a to prodlouží i hodování. Příště se raději v tichosti soustřeďte jen na vaši pochoutku!

2. Používejte troubu
Pokud toužíte po křupavé voňavé kůrce, s pokrmem hurá do trouby! Je to dietní a zároveň nejchutnější způsob přípravy! Například grilovaný losos oproti smažené verzi má o celých 120 kalorií méně.

3. Kalkulujte s rybami
Tuňáka v oleji skvěle nahradí lehčí tuňák ve vlastní šťávě – ušetříte tak 73 kalorií. Navíc průzkumy dokazují, že ti, kdo jedí místo tmavého masa ryby, přijmou až o 75 kalorií méně.

4. Počítejte kroky
Nemůžete se přimět k pravidelnému sportu? Zaměřte se na chůzi! Pořiďte si krokoměr a dejte si do plánu denně ujít 1000 kroků. Postupně si přidávejte. Pokud to bude vaše jediná pohybová aktivita, dotáhněte ji na limit dvou tisíc.

  12:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:24