Jedna z největších literárních událostí letošního roku vychází jako audiokniha.

Román Svědectví oceněný Bookerovou cenou za rok 2019 vyšel téměř 35 let po vydání dystopie Příběh služebnice, proslavené zejména díky své seriálové podobě.

I patnáct let poté, co služebnice Fredova uprchla z Republiky Gileád, trvá na území Nové Anglie krutovláda založená na zotročení zdravých žen schopných rodit děti. Stav prohnilého režimu nám nyní střídavě přibližuje trojice mluvčích a postupně odkrývá netušené vazby i známou pravdu, že svět pokřivený totalitou nebývá úplně černobílý a nepřežil by bez šedé zóny soukromých motivací. Naštěstí – protože láska bude vždycky silnější než smrt.

OneHotBook

Vícehlasé zpracování audioknihy přináší příběh, jenž poutavě načetli herci Taťjana Medvecká, Veronika Khek Kubařová, Eva Josefíková a Martin Myšička. Režírovala Jitka Škápíková.

UKÁZKU Z AUDIOKNIHY si můžete poslechnout >> ZDE

Více se dozvíte webových stránkách www.onehotbook.cz.

V uplynulém týdnu vydavatelství OneHotBook dále vydalo tyto novinky:

Carlos Zafón: Stín větru

OneHotBook

Cena: 399 Kč (CD), 369 Kč (download)

Ukázka ZDE

První díl bestsellerové série Pohřebiště zapomenutých knih - Barcelonský chlapec Daniel objeví v roce 1945 na tajuplném pohřebišti zapomenutých knih román Stín větru, jehož obsah výrazně ovlivní nejen jeho dospívání, ale i cestu životem a uměním. Autorem knihy je záhadný Julián Carax. Hoch o něm touží zjistit co nejvíc, a tak začne urputně pátrat…

Agatha Christie: Viděla jsem vraždu

OneHotBook

Cena: 369 Kč (CD), 339 Kč (download)

Ukázka ZDE

Ariadne Oliverová se na halloweenské party náctiletých ocitla vcelku náhodou, nicméně mnozí vědí, že je slavnou autorkou detektivek. Jedna z pozvaných dívek – snad aby si získala pozornost – se proto přítomným svěří, že kdysi taky viděla vraždu, ale nikdo jí pochopitelně nevěří. Když se pak v knihovně najde její mrtvola, rozrušená paní Oliverová bez meškání vyhledá přítele Hercula Poirota, aby jí pomohl smrt vychloubačné slečny objasnit.

  15:47