O jaké znamení jde? Hned vám to prozradíme! 

V první řadě ale chceme upozornit na fakt, že každá lidská bytost je originální individum, takže obecné informace k jednotlivým znamením zvěrokruhu nutně neplatí na všechny osoby, které se v daném období roku narodily! 


Zjistilo se, že největší problémy ve vztazích mívají ženy, které jsou narozené ve znamení BERANA, tedy v období 20. března až 19. dubna. Samozřejmě, že čím blíže k prostředku tohoto časového úseku jste přišla na svět, tím "větším beranem" byste měla být... 


Jak je možné, že může někdo říct, že Beran má komplikovanější vztahy než třeba Ryba? Vcelku jednoduše.


Pro berany je totiž typická komplikovaná povaha a tvrdohlavá osobnost, což jsou věci, které samozřejmě nepřináší do partnerského soužití zrovna plusové body. Kromě tvrdholavosti je druhým, zásadním problémem žen, narozených ve znamení berana, také sobeckost! Ano, čtete dobře, tyto ženy často myslí jen samy na sebe, o svých názorech jsou skálopevně přesvědčené a občas si myslí, že by svět měl být jen o nich a točit se pro ně. Důležité kroky pak často dělají bez přihlédnutí k názorům ostatních. Občas se může stát, že to je správná cesta, avšak častěji se dotyčná osoba, která si nenechá ani trochu poradit, spálí.


Jak z těchto problémů ven? Pracujte na sobě, pokud tyto projevy vidíte a cítíte, a váš vztah či manželství neklape. Snažte se dělat kompromisy, které jsou základem každého zdravého vztahu. Samozřejmě jen do únosné míry, avšak měla byste jich být schopná, protože tím sobě i partnerovi dáváte jistý vztahový prostor, šanci na společný dialog a kooperaci. Ženy, narozené ve vznamení berana, často vnímají své partnery jako protivníky a nikoliv jako "spoluhráče". Snažte se s tím pracovat, zapracujte na svém egu a budete šťastná :) 


  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:59