Hvězdy vám poradí, jak o sebe pečovat podle znamení.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Ženy v ohnivém znamení Berana mají sklon k migrénám. Jste velice schopná a ambiciózní, ale rychlost, s jakou se do všeho pouštíte, vám může přivodit nejednu nepříjemnost. Kromě problémů s hlavou, kterou znamení Berana ovládá, dejte pozor na potíže s ledvinami. Váhy připomínají, že byste nikdy neměla zapomínat na svého partnera. Láska s ním vám nabídne pro vás tolik potřebnou dynamiku a napětí. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Nikdy si nezapomínejte oddychnout. Odpočívejte ve vodě! Plavání vás zbaví stresu a sauna s koupelí nohou v teplé vodě vás příjemně uvolní. Petrklíč a lžičník lékařský by vás měly zbavit bolestí hlavy.


Býk (21. 4.–20. 5.)

Znamení Býka ovládá zejména váš krk, hrdlo a ramena. Ženy v Býku většinou poznají bezpečně parfém svých přítelkyň a patří také k nejlepším gurmánkám. Jenomže někdy bohužel bývají náchylné k zánětům mandlí, nepříjemnému rannímu chrapotu a chřipce. Na ztuhlou krční páteř platí masáže, které jsou pro vás téměř povinné. Také nezapomeňte na větší pružnost svých názorů - vždyť co by to bylo za svět beze změn? Vaše znamení směřuje opozicí k protilehlému znamení Štíra. Odtud mohou pramenit problémy s váhou, zácpa a průjem. Omezte tuky, jezte více zeleniny, čaj z hořce nebo pelyňku zlepšuje trávení. A nezapomeňte na sport. Nachlazení byste neměla potlačovat silnými léky, ale pitím například lipového čaje. Proti úporným bolestem v krku zkuste léčivý šalvějový čaj.


Blíženci (21. 5.–21. 6.)

Jste narozená ve vzdušném znamení Blíženců - váš život je dynamický a pestrý. Vašimi nejdůležitějšími orgány jsou plíce a průdušky. Nebezpečí pro vás představují záněty průdušek a astma. Vaše znamení je tvrdě konfrontováno kvadraturou do Panny, a proto pozor na trávicí obtíže. Pečlivě vybírejte, co budete jíst, a při jídle nesledujte televizi ani nečtěte noviny. Vyhnete se tak pocitu plnosti a poruchám spánku. Máte originální myšlenky a často jste inspirací pro druhé. Dál vyhledávejte kontakty - potřebujete lidi kolem sebe. Velice prospěšné je pro vás dechové cvičení. Dodává lehkost a oživuje myšlení. Z bylinek vsaďte na plicník lékařský a šípek.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:08