To, že kameny v sobě skrývají jakousi tajemnou sílu, se ví odjakživa. Mohou nejen léčit, ale pomohou vám i v složitých životních situacích. 

Každý pak vyzařuje jistou konkrétní specifickou vibraci, která ovlivňuje energii v našich tělech i duších.

Když potřebujete LÁSKU: Růženín


Kámen v barvě něžné – světle růžové má stejně tak něžnou láskyplnou energii. Umí ale i působit jasně a rozhodně. Dokáže tedy vnést do vašeho života více lásky, stejně tak jako třeba rozhodnutí trápení s láskou ukončit. Je určen pro všechny – bez omezení, kteří chtějí mít hezké vztahy, dosáhnout více a snáze vzájemného porozumění, pochopení a přátelství. Pomůže vám lásku najít či prohloubit. Utišuje smutek a všechny bolesti srdce. Obecně chrání před vším negativním a pomáhá prožívat život naplno, ale čistě a s důrazem na pravé city.

Když potřebujete ODVAHU: Citrín


Má svěží citronovou až zlatohnědou barvu a tak i působí. Dokáže člověku dodat odvahu i sebevědomí, ale rozhodně ne těžkým, vážným způsobem. Je to zkrátka kámen ‚veselý‘. Přinese do vašich životů jakoby slunce, radost i touhu, ale především energii a sílu ve vašem konání, převážně v situacích, ve kterých se musíte rozhodnout či skutečně jednat, i když je to složité. Povzbuzuje člověka k činu a obecně k aktivitě. Na druhou stranu také dokáže zklidnit nepříjemné dotěrné myšlenky – tím pomáhá i proti nespavosti. Zkuste si ho dát pod polštář. Pozor ale na působení s jinými kameny! Může zvyšovat jejich účinnost, a to až extrémním způsobem!

  16:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:36