Co vás čeká a nemine příští týden?
Beran

Beran

Máte příliš velké tempo, nedáváte tak druhým možnost postřehnout, co vlastně chcete. V práci očekávejte výkyvy nálad a velmi smíšené reakce. Držte se svého cíle. Doma si dejte pozor na kousavé poznámky. Buďte milí.

Býk

Býk

I když je pořád kolem vás pracovní napětí, rozhodnete se myslet více na sebe. Naplánujete s partnerem odpočinkové aktivity, užijete si chvíli sladkého nicnedělání. Vylepšíte své dlouhodobé plány novinkami. Potěší vás někdo z rodiny.

Blíženci

Blíženci

Pracovně stále nic bouřlivé, spíše klid a nuda. Změny proběhnou v oblasti přátel. Přestanete tolerovat, že někdo jen využívá vaši vstřícnost. Kritika nepomůže, musíte jednat razantně, a přitom zůstat nad věcí. Do ničeho se nenuťte.

Rak

Rak

Poskládat si priority je pro vás těžší než pro jiná znamení. Myslete na svůj komfort, udělejte si radost, řekněte partnerovi, co vás nejvíce potěší. Starosti sdílejte, naučte se říct si o radu. Uleví se vám. Radost najdete v tvůrčích aktivitách.

Lev

Lev

Pozor na izolovanost, vaši milí si ji mohou mylně vysvětlit. Zapojte je do svých aktivit, sdílejte vše, co máte rádi. Tak, jak sdílíte problémy. Hlídejte si zdraví, studené počasí vám bude vadit více než jindy. Dopřejte si vitamíny a spánek.

Panna

Panna

Jestli máte plán a plníte jednotlivé kroky, pak konečně nacházíte svůj obvyklý vybalancovaný režim. Harmonie se odrazí i v domácím prostředí. Partner i děti pocítí vaši vstřícnost, využijí ji. Pomůžete někomu potřebnému.

Váhy

Váhy

Větší zátěž zvládnete skvěle, projeví se vaše zralost i vstřícnost současně. Vysvětlí se určitá nedorozumění, otevře se vám nové pole možností. Obrátí se na vás přátelé. Pozor, neznamená to, že pro ně musíte udělat cokoli.

Štír

Štír

Příliš energickým vystupováním narazíte a budete urovnávat něco, co jste tak vážně ani nemysleli. S úspěchem překonáte i domácí zátěže. Povinností neubývá. Možnosti partnera pomáhat a podpořit vás jsou teď menší, ale dáte to.

Váhy

Střelec

Jsou překážky, které je dobré prozkoumat dříve, než skočíte. Zvažte své postupy, ve skutečnosti máte nejlepší předpoklady k vítězství. Morální boje si musíte vyřešit v sobě. Čekají vás výdaje energie i peněz. Uděláte si velkou radost.

Kozoroh

Kozoroh

Nosíte v hlavě spousty nápadů, ale realizovat můžete jen některé. Nechejte myšlenky zrát, nápověda, co je pro vás nejlepší, přijde zvenčí. Přátelé nebo širší rodina vás potěší, dostane se vám pochvaly. Naslouchejte svým blízkým.

Vodnář

Vodnář

Obětavost na poli pracovním není radno přehánět. Doma vás potřebují a teď můžete ukázat, že se na vás mohou spolehnout. Nepouštějte se do velkých diskuzí. I když jste skvělí řečníci, tentokrát se pohybujete na tenkém ledě.

Ryby

Ryby

Po napětí přijde velká úleva. Užijete si rodinu a přes hodně aktivní dny dobijete baterky. Začnete plánovat nové aktivity, také druhé inspirujete k seberealizaci. Příjemné překvapení a zklamání zamíchají kartami v oblasti přátel.

Témata: Horoskop, horoskop, rodina