Co vás čeká v lásce? Který den bude nejúspěšnější? Jaký bude váš život v letošním roce? To všechno a mnohem víc vám prozradí váš horoskop.

BERAN

Jste: energická, akční, cílevědomá

Váš život


Během zimních měsíců si ujasněte priority a pekelně se na ně soustřeďte. Moc vám ale neprospěje, když se budete pokoušet dělat víc věcí naráz. Nenechte se rozptýlit ani lidmi, kteří se vás pokusí odradit. Když navzdory všem překážkám vytrváte, nejpozději v květnu slíznete smetanu!


V létě si dopřejte zaslouženou pauzu. Dovolená u vody vám pomůže zklidnit rozjitřené nervy a nadopuje vás energií. V září už budete připravená napnout síly a naplno se vrhnete do nového projektu. Mimochodem, čeká vás jeden z dosud nejúspěšnějších měsíců vašeho života! V prosinci si pro změnu vyslechnete významnou pochvalu.


Sex a láska


V minulosti jste se snažila poznat co nejvíc nových mužů, ale teď toužíte spíš po jistotě a hlubokém vztahu. Přesně tohle můžete zažít s chlápkem, který vám zkříží cestu okolo třiadvacátého března.


V srpnu počítejte se silnými erotickými zážitky! Jestliže budete náhodou v říjnu nezadaná, okouzlí vás muž s brilantním smyslem pro humor. Je pro každou špatnost – stejně jako vy. Užívejte si s ním, ale jestli se ukáže, že od lásky čekáte každý něco jiného, na nic nečekejte a rozlučte se s ním.


Dny lásky: 23. březen, 3. srpen, 9. září 


Úspěch přijde: 31. března, 25. září, 2. prosince

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:18