Hrdé ženy, pro které se stanou děti středobodem života.

Ženy, které se narodí v královském lvím znamení jsou neohrožené ženy. Ničeho v životě se nebojí, takže ani těhotenství je nevystraší, a vše co se děje berou pozitivně.

Velice ochotně budou chodit do skupin pro budoucí maminky a svým kamarádkám sdělují průběh těhotenství do posledních detailů, protože jsou rády středem pozornosti. Asi nemusíme zdůrazňovat, že při samotném porodu jsou v „sedmém nebi“, protože pozornost je upřena pouze na ně.

Dítě narozené v ohnivém znamení (Beran, Lev, Střelec):
Kombinace ve stejném znamení je krásná a velice silná, dítě vám dodá lásku, po které toužíte a vy mu dáte potřebné povzbuzení.

Dítě narozené v zemském znamení (Býk, Panna, Kozoroh):
Děti v zemském znamení jsou někdy až příliš těžkopádné, takže moc rychlé akce od nich nečekejte. Pokud vaše ratolest projeví o něco zájem vy mu poskytněte velkou podporu a povzbuzení.

Dítě narozené ve vzdušném znamení (Blíženci, Váhy, Vodnář):
Asi máte představu, kterým směrem by se mělo vaše dítě ubírat, jeho svobodomyslná povaha se pravděpodobně vydá úplně jiným směrem. To vám může dělat malé vrásky, ale jinak s ním budete sdílet společné nadšení.

Dítě narozené ve vodním znamení (Rak, Štír, Ryby):
Vaše rozdílné povahy mohou způsobit malé rozpory. I přes velkou lásku, kterou dopřejete svému dítěti vás jeho náladovost a pomalost někdy vytočí.

Další znamení najdete zde

  15:00,  aktualizováno  26. března 2019 13:53