Konzervativní ženy s tradiční výchovou

Na začátku těhotenství mohou mít pocit, že na tuto novou roli ve svém životě ještě nejsou zcela připravené. Tyto obavy rychle přejdou a začnou vše organizovat, aby miminko přišlo do šťastného prostředí.

Rodina je pro Kozorožky důležitá, dětem se bude dostávat dobrého vzdělání, stravy i vychování. Ve výchově volí spíše zastaralé metody. Když něco funguje, proč to měnit.

Dítě narozené v ohnivém znamení (Beran, Lev, Střelec):
S tímto dítětem můžete zažít občasné třenice. Nebude se vám chtít podvolit a to se nebude líbit ani vám. Hledejte společný koníček, který vás může sblížit.

Dítě narozené v zemském znamení (Býk, Panna, Kozoroh):
Máte společné povahové rysy, takže k hádkám nebude docházet tak často. Pouze vás bude rozčilovat pomalost vašeho potomka.

Dítě narozené ve vzdušném znamení (Blíženci, Váhy, Vodnář):
V mladším věku si budete velice rozumět, ale jakmile vaše ratolest začne dospívat, projeví se jeho bezstarostná a volnomyšlenkářská povaha. Bude chtít zažívat stále nové věci a vy byste ho raději viděla před oltářem.

Dítě narozené ve vodním znamení (Rak, Štír, Ryby):
Toto dítě od vás bude potřebovat více podpory a pomoci než je obvyklé. Zároveň si dejte pozor, aby na vás nebylo příliš závislé a v dospělosti nesamostatné.

Další znamení najdete zde

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 13:53