Mírumilovné a milující matky, které si na své rodině zakládají!

Žena Býk je velice praktická, takže jakmile ji doktor obeznámí s touto skvělou novinkou. Hned začne plánovat vše potřebné, aby miminko přišlo do krásného a harmonického světa plného porozumění. Jelikož si dokáže vychutnat všechny radosti života, bude si dopřávat dostatek odpočinku na nabrání energie a slastně ukusovat zákusy.

Své miminko bude od první chvíle zbožňovat, bude se s ním mazlit, dávat mu lásku, vřelost a svou trpělivou povahou ho naučí spoustě věcem.

Dítě narozené v ohnivém znamení (Beran, Lev, Střelec):
Může se stát, že dítě v ohnivém znamení se vám v dospívání postaví a bude za sebe bojovat, protože vaše konzervativní způsoby mu moc blízké nebudou. Na druhou stranu se od něho můžete něco nového přiučit.

Dítě narozené v zemském znamení (Býk, Panna, Kozoroh):
Jakmile se vám narodí miminko ve vašem zemském znamení, budete mu skvěle rozumět, protože víte co mu dává pocit bezpečí. Pokud se ale vaše názory rozejdou, tak navzájem hledejte kompromis, protože oba jste hodně tvrdohlaví.

Dítě narozené ve vzdušném znamení (Blíženci, Váhy, Vodnář):
Pravděpodobně vám přijde, že je vaše ratolest z jiného světa. Jeho lehkomyslnost vás bude drásat a vy pro své dítě budete zas příliš vážní a nudní.

Dítě narozené ve vodním znamení (Rak, Štír, Ryby):
S tímto dítětem si můžete dobře rozumět. Čas od času od vás bude potřebovat dodat odvahu, ale navzájem si budete dávat pocit bezpečí.

Chcete vědět, jak přistupují Berani k rodině? Klikněte zde

  16:00,  aktualizováno  26. března 2019 14:06