Nezávislé ženy, které očekávají věrnost svých potomků.

Ženy Beranky jsou velice silné ženy a většinou jedou na plný plyn, takže mohou být lehce rozladěné z toto, že se v těhotenství věci trochu musí zpomalit a nebudou schopny vykonávat všechny činnosti. Ale na své děťátko se budou od prvního okamžiku nesmírně těšit.

Máte v sobě dětského ducha, takže se svými dětmi si budete rozumět jak v oblasti vzdělání, tak v mimoškolních aktivitách. Budete se věnovat jeho vzdělání, ale pozor abyste své dítko nedržely moc pod kontrolou. Musí si vybrat svou vlastní cestu, aby z něho nebyla vaše loutka.

Dítě narozené v ohnivém znamení (Beran, Lev, Střelec):
Oba máte rádi venkovní sporty a vaše dítě se od vás dočká značné podpory, ale v období dospívání můžete mít se svým potomkem dost zuřivé výměny názorů.

Dítě narozené v zemském znamení (Býk, Panna, Kozoroh):
Toto dítě je velice praktické, takže vaše koníčky nemusejí být stejné. I přes vaše snahy povzbudit ho k rychlejšímu tempu si bude chtít věci dělat svým vlastním tempem.

Dítě narozené ve vzdušném znamení (Blíženci, Váhy, Vodnář):
Vaše dítě bude tak trochu rebel. Bude mít velkou chuť do života, ale své koníčky mění podle momentální nálady a to vás dráždí.

Dítě narozené ve vodním znamení (Rak, Štír, Ryby):
Vaše povahy jsou trochu odlišné. Vy se budete snažit, aby bylo samostatné, ale dítě ve vodním znamením se bude chtít držet více svého domova.