Přeměňte obyčejný okamžik na mimořádný zážitek. Dopřejte si uspokojující a osvěžující chvilku pro sebe. Nezáleží na tom, jestli jste doma, v letadle nebo kdekoliv jinde na cestách, stačí chvilka a tyto chladivé polštářky vám doslova přinesou nový pohled na svět.

Třpytivé gelové polštářky ve tvaru růžových půlměsíčků zapůsobí svým kouzlem. Dodají intenzivní hydrataci, pomohou odstranit otoky a známky únavy přemění na odpočinutý a rozjasněný vzhled. Nastal čas na probuzení očí.

Externí obrázek

Hydrogelové polštářky pod oči působí na příjemné bázi hydrogelu. Je to voda uchována v gelovém podkladu. Polštářky využívají účinky glycerínu, díky kterému pomáhají okamžitě oživit jemnou pleť kolem očí. Vyživující ovocné výtažky pomáhají uspokojit pleť a ulevují od pocitu napětí a vysušení. Výsledky pocítíte už po prvních 20 minutách a pravidelnou aplikací dvakrát týdně povýšíte péči o oční okolí na novou úroveň.

Způsob použití je na vás. Zaměřte se na specifické potřeby svého očního okolí a umístěte nejširší část polštářku tam, kde to nejvíce potřebujete.

Externí obrázek

Hlasujte v COSMO BEAUTY AWARDS 2021!

  14:00