Nové receptury, nový design, nové logo a jasná barevně odlišná struktura produktů to je relaunch vlasové kosmetiky Taft.

Všechny produkty nabídnou vlasům péči na vysoké úrovni, zajišťují příjemný pocit ve vlasech a skvělý stylingový zážitek. To vše díky novým recepturám bez živočišných ingrediencí a silikonů. Ať už sáhnete po novinkách, nebo klasice, jako je lak na vlasy nebo pěnové tužidlo, zajistíte si dokonalý účes.

Podívejte se na 3 stylingové novinky:

Externí obrázek

Dejte sbohem zplihlým vlasům. Sprej Taft Volume pro objem se postará o nadýchaný účes. Sprej dodá vlasům objem od kořínků a budou působit nadýchaně. Navíc vlasy neslepuje a nezatěžuje.

Externí obrázek

Tvarující balzám pro kudrnaté vlasy Taft Curl vytvoří dokonalý styling, přirozeně fixuje a zajistí účes, který vydrží po celý den.

Externí obrázek

Sprej Taft Heat Protection zajistí vlasům dokonalou ochranu před tepelnou úpravou vlasů. Uhladí vlasová vlákna, bojuje proti krepatění, dodává hydrataci a lesk.

Cosmo ambasadorky vyzkoušely nové vlasové produkty TAFT pro dokonalý styling a vytvořily si své oblíbené účesy. Pojďme se podívat, které to byly.

  14:00
Témata: účes, design, kosmetika