Dneska budu v klidu. Doma. V posteli. Nemusím se přemáhat. Svět kolem mě se nezhroutí, protože pro tyhle chvíle je ten můj důležitější. Je úplně normální se občas chtít schoulit do klubíčka. Bolestivá menstruace není nic příjemného. Často ji doprovází únava a podráždění. Pojďme ale tyto dny využít na maximum.
Externí obrázek

Není potřeba se přemáhat, ani truchlit nad zkaženými dny. Už jste slyšely o hygge? Toto severské slovo vyjadřuje pohodový přístup k životu a umění si najít něco krásného v každém okamžiku. Zapalte si svíčku a oblečte si to nejpohodlnější oblečení. Sáhněte po horkém nápoji. Existuje mnoho bylinných směsí speciálně namíchaných pro ženy. Ale radost si můžete udělat třeba i horkou čokoládou. Takto vytvořenou příjemnou atmosféru si vychutnejte s knížkou nebo oblíbeným filmem. A co takhle zkouknout všechny díly seriálu najednou?

Externí obrázek

My ženy bychom se měly každý den cítit jako v bavlnce, a tak jistě oceníme výrobky ze 100% bio bavlny, jako jsou Ria Organic tampony.

Jakoby nic

Externí obrázek

Menstruace může mít i klidný průběh a každodenní rutinu nijak nenabourá. Mít v malíku všechny pracovní schůzky, zvládnout důležité zkoušky, ale i načerpat endorfiny při sportu. Vše je možné zvládnout, pokud se na to během svých dnů cítíte. Menstruace tak nemusí být důvodem se jakkoli omezovat, pokud se však máme na koho spolehnout a cítit se v bezpečí. S Ria produkty mají ženy mnohaleté zkušenosti a jejich důmyslné inovace zaručují kvalitní podporu pro jakoukoli výzvu.

Ria

Zajít si do fitka? Do bazénu? Určitě máte vyzkoušené, že tampony jsou pro tuto příležitost pohodlnější než vložky. S tampony Ria SPORT se navíc nemusíte bát, že se vám stane nehoda a tampon proteče.

Ultra vložky Odour neutraliser mají unikátní schopnost pohlcovat zápach, krásně voní a příjemně se nosí, stejně jako celá řada produktů Ria, ze kterých si vybere každá z nás. Varianta s křidélky pro ty, jež chtějí maximální ochranu, varianta bez křidélek pro ty, které dávají přednost nenápadnému nošení.

Externí obrázek

Mrkni, jak Ria boří tabu, na riavlozky.cz

  14:00