Oriflame Akademie jedinečnou formou prezentuje příběhy úspěšných jako sny, které jsou dosažitelné. Podle filozofie Oriflame „Beauty by Sweden“ je to právě rovnováha, která je pro úspěch a prosperitu důležitá. Proto plně podporujeme inovativní formy práce s prostorem pro cestování a osobní růst.
Externí obrázek

Právě odstartovala Oriflame Akademie, která vás inspiruje k podnikatelským příležitostem 21. století, které tato doba nabízí. Nic není příliš ambiciózní!

Externí obrázek

Můžete se těšit na témata jako „Být na volné noze a plnit si sny“, „Začátky podnikání“, nebo třeba „Jak si jít za svým a využít svůj potenciál“. A ještě mnoho dalšího. Témata vám postupně představíme na našem webu! A více informací také naleznete na webu akademie: https://cz.oriflame.com/oriflameakademie

Externí obrázek

Ve videích se můžete těšit na slavné osobnosti, které vám představí své příběhy úspěchu. Inspirujte se Emou Müller, Ester Gaislerovou, Veronikou Spurnou, Veronikou Kašákovou a dalšími osobnostmi! Rozjeď své podnikání teď!

Externí obrázek

Sledujte Oriflame Akademii, kde najdete více informací, videolekce zdarma a zapojte se také do projektu a inspirujte ostatní!

Externí obrázek


  10:00