3. díl Oriflame Akademie: Jak si plnit své sny skrze naše koníčky

Ve třetím díle se Oriflame Akademie zaměřila na to, jak vybudovat kariéru na tom, co nás baví a naplňuje. Jak malé kroky a malé změny mohou dohromady dávat velké celky, které nám dokážou změnit život, o tom jsme si povídali s dvěma fantastickými ženami - influencerkou Vierkou Ayisi a Alexandrou Fornalovou, která pracuje v Oriflame na pozici Brand partner.

Alexandra Fornalová nám prozradila, jak pro ni byl důležitý moment, kdy si představila, jaký život by chtěla žít, a jak se němu postupnými krůčky dostala. Svěřila se nám s mnoha kariérními postřehy, třeba s tím, že je vždy důležité si zachovat pozitivní přístup a mít plán A i plán B.

Vierka Ayisi je úspěšná influencerka, která se věnuje józe, terapii, zvukoterapii a mnoha dalším aktivitám, které zprostředkovává z celého světa. „Je vždy důležité pochopit své poslání, kreativita se dostaví posléze,” prozrazuje o části své cesty Vierka.

Oriflame Akademie

V rozhovoru se svěří i s tím, jak vybalancovat svůj život a mít nekonečný přísun inspirace a kreativity. Když se cítíme dobře, poznáme to nejen uvnitř, ale je to na nás vidět navenek. Proto je tolik důležité plnit si své sny. A přestože se na každé cestě může vyskytnout překážka, je třeba se podívat na to, jak ji vyřešit a nebo najít novou cestu. Jak na to však včas přijít? A jak najít svůj sen a jít si opravdu za ním? Poslechněte si celý inspirativní rozhovor.

Oriflame Akademie

Podívejte se na další rozhovor z ORIFLAME AKADEMIE!

Oriflame Akademie
  10:00
Témata: rozhovor