Součástí našich životů se staly roušky a respirátory. Ovšem to neznamená, že bychom měly rezignovat na líčení. Naopak, pojďme si říct pár triků, jak dosáhnout bezchybného make-upu i pod rouškou.

Základem všeho je make-up, který dlouho vydrží a neotře se. Takový make-up najdete v řadě Facefinity od Max Factor. A ne jeden, ale hned dva.

Externí obrázek

All Day Flawless 3-in-1 se pyšní složením obsahujícím zmatňující primer, krycí korektor a dlouhotrvající make-up. A díky tomuto jedinečnému složení, které obsahuje absorpční mikrokorektory, pomáhá zakrýt nedostatky pleti a zbavuje ji lesku. Dokonale splyne s pokožkou a drží a drží a drží. Druhým make-upem z řady Facefinity je nový make-up Lasting Performance, který v sobě skrývá technologii Touch-proof a Sweat-proof, jež zaručuje vysokou odolnost vůči otěrům. Navíc je lehký a prokazatelně neucpává póry. To vše z něj dělá ideální make-up pod roušky a respirátory.

Při nanášení make-upu bychom měly dodržovat pár základních postupů. Make-up vždy nanášejte na dobře ošetřenou pleť, která je důkladně vyčištěná. Na čistou pleť ještě použijte výživný krém a teprve pak naneste make-up, který zapracujte pomocí štětce či beauty blenderu. Pro zakrytí drobných nesrovnalostí použijte korektor All Day Flawless ze stejné řady Facefinity, který si poradí i s výraznějšími nedokonalostmi, jako jsou například kruhy pod očima nebo začervenalá místa. Pro nanesení korektoru použijte aplikátor a jemně ho vťukejte do pleti na místech, která ještě potřebují poupravit. Pleť by nyní měla být jako bezchybné malířské plátno.

Dodat pleti trochu doteku slunce a zdravé barvy pomůže tvářenka a bronzer. Tvářenku nejprve pomocí štětce lehce naneste na jablíčka tváří, poté pod lícní kosti naneste bronzer, kterým dotvarujete kontury obličeje. Nezapomeňte tvářenku i bronzer precizně do pleti zapracovat, aby nebyly vidět přechody či nežádoucí mapy.

Na závěr své umění zafixujte pudrem z řady Facefinity. Takto perfektně nalíčená pleť vydrží pod rouškou či pod respirátorem po celý den.

Hlasujte v COSMO BEAUTY AWARDS 2021!

  14:00