5. díl Oriflame Akademie: Jak zvládnout život podnikatelky a mámy na plný úvazek?

Filozofie Oriflame Beauty by Sweden dlouhodobě podporuje ženy a děti a dlouhodobě podporuje také ženy na mateřské dovolené. Začít vlastní podnikání by mělo být dostupné a snadné pro každou a každého. Všichni víme, že ženy na mateřské dovolené (která není tak úplně dovolená, že?) dokážou velké věci. Žen, kterých je na mateřské a mají chuť podnikat, je mnoho. Mají v sobě spoustu motivace a nápadů a mnohdy třeba ani nevědí, jak toto vše zúročit do podnikatelského nápadu. Od toho tu je další díl Oriflame Akademie.

Ve studiu jsme přivítali dvě úspěšné podnikatelky, silné ženy a také maminky dvou dětí – influencerku Barboru Krajčírovou a brand partnerku Oriflame Renátu Hlubinskou. V Oriflame Akademii diskutovaly o tom, jak zvládnout život podnikatelky a mámy na plný úvazek.

Oriflame Akademie

Barbora Krajčířová začínala jako moderátorka již v sedmnácti letech ve slovenské televizi Markíza a zároveň studovala anglický jazyk a literaturu. Dnes jako úspěšná influencerka vymýšlí příběhy pro děti. Podle ní je pro ženy na mateřské především důležitá inspirace a motivace. Tu podle ní můžete hledat kdekoli – v lidech, v přírodě, ale i právě v dětském světě.

Renáta Hubinská se zhlédla ve své sponzorce, která jí natolik učarovala, že začala po jejím vzoru také podnikat. V Oriflame Akademii se od ní dozvíte, jak najít sebevědomí podnikat, jak se nebát říct si o pomoc, ale také jak najít podporu v rodině a dobře vykomunikovat to, aby byla chápavá, věřila vám s dokázali jste tak vše, co si usmyslíte.

Oriflame Akademie

Pro ženu je důležité, aby o sobě nikdy nezačala pochybovat. Podnikat může začít v jakékoli fázi mateřství a je to pouze na ní, jak se rozhodne. Čas mateřství je plný tlaku a různých předsudků. Ženy na mateřské jsou skvělé manažerky, protože dokážou zkoordinovat tolik úkonů, až z toho přechází zrak. A proto by v momentě, kdy se rozhodnou vydat na dráhu podnikatelky, měly vždy dostat pomocnou ruku. Jak této možnosti využít? Podívejte se na pátý díl Oriflame Akademie.

Podívejte se na další rozhovor z ORIFLAME AKADEMIE!

Oriflame Akademie
  10:00