První, co u kosmetiky obvykle sledujeme, je její složení. Neméně důležitý je však také výběr té správné vůně, a to zvlášť v době, kdy se psychika většiny z nás nachází v kolísavém stavu. Potřebujete se zklidnit, harmonizovat a na vlastní duši i kůži pocítit lehkost a příjemnou něhu? Potom si pořiďte produkty s malebnou vůní fialek. Nebavíme se však o vůni syntetické, ale o té krásně čisté a přírodní.

Květové vody Vandini

Jedním ze způsobů, jak do kosmetiky „vložit přírodu“, je používání květových vod. Květové vody se získávají parovodní nebo vodní destilací. Čerstvé rostliny se vloží do destilační aparatury spolu s vodou, která se zahřívá k varu. Díky působení tepla se uvolňují rostlinné silice. Ty po zchlazení opět zkapalní a květová voda vyteče do připravené nádoby. Poté se stává součástí kosmetiky, která dál nese esenci vybrané rostliny, v případě přírodní kosmetiky Vandini Sensitive, esenci fialky.

Kosmetika & aromaterapie

Spojení terapeutického a kosmetického účinku je to, čím je kosmetika Vandini Sensitive unikátní. Její receptura vychází z jemnosti, ať už ve vůni, nebo ve složení. Základem je rýžové mléko a čistá přírodní květová vody z fialky. Proto je tato kosmetika určená především k péči o citlivou pleť. Fialka je považována především za květinu jara, její vůně je však příhodná i v létě či na počátku podzimu. Nese v sobě především esenci zklidnění, harmonie, radosti a lásky.

Externí obrázek

Závazky & hodnoty značky Vandini

Kosmetika Vandini Sensitive pochází z dílny německého výrobce, rodinné firmy s tradicí od roku 1950. Přípravky jsou dermatologicky testované, neobsahují parabeny, silikony, ani látky na bázi ropy. Pozitivní vztah k přírodě se odráží nejen ve složení kosmetiky, ale také v přístupu k výrobě. Výrobní procesy probíhají podle zásad trvané udržitelnosti (dbá se zejména na snižování emisí CO2). V roce 2017 získala značka Vandini certifikát „Klimaticky neutrální“.

Více na www. liftea.cz

Hlasujte v COSMO BEAUTY AWARDS 2021!

  14:00