Vítězové již čtvrtého ročníku Cosmopolitan Beauty Awards, soutěže o nejlepší kosmetický přípravek na českém trhu, byli vyhlášeni ve středu 19.6. na Cosmo party v pražském Soho. Do soutěže bylo nominováno bezmála 400 kosmetických přípravků a nástrojů v 11 kategoriích. O vítězích rozhodovaly svými hlasy v on-line hlasování čtenářky časopisu Cosmopolitan. Letos se jich zúčastnilo rekordních 42 917.

Vítězové jednotlivých kategorií mohou používat pro označení vítězných produktů logo Vítěz Cosmopolitan Beauty Awards 2019. Seznam vítězných přípravků vyšel v červencovém Cosmopolitanu a visí také na www.cosmoba.cz.

Čtenářky za své hlasování vyhrávaly po dobu tří měsíců nominované kosmetické přípravky. Tři z nich pak získaly pobyt u moře pro dva od CK Blue Style, mobilní telefon Honor 10 Lite, poukázku na spodní prádlo Lisca a voucher na masáž v salonu Sabai.

Slavnostního vyhlášení výsledků v restauraci Soho se zúčastnily celebrity z řad hereček, zpěvaček a influencerek, například Sharlota, Olga Lounová, Victoria Velvet, Petra Nesvačilová, Petra LovelyHair, Naomi Adachi, Veronica Biasol. Večerem provázela moderátorka Lucie Špaková.

Cosmopolitan Beauty Awards je soutěž o nejlepší kosmetický přípravek na trhu, kterou pořádají národní edice Cosmopolitanů po celém světě.

Jak to na akci probíhalo, se podívejte zde:

  16:15