Chcete navštívit italský Milán, domov luxusních značek, jako jsou Valentino, Gucci, Versace, Prada nebo Dolce & Gabbana, a projít se slavnou čtvrtí Quadrilatero della moda plnou butiků, skvěle nakoupit, načerpat inspiraci? 

Můžete, protože pro tři z vás, které se zapojí do soutěže Cosmo Beauty Awards 2016, máme letenky! A na dalších 500 zúčastněných čekají skvostné kosmetické dárky, které vám od května až do konce září plnými hrstmi rozdáváme. Co je Cosmo Beauty Awards? Prestižní nadnárodní soutěž, již pořádají Cosmopolitany po celém světě a která letos dorazila konečně k nám. My bychom jejím prostřednictvím rádi vysondovali, jaké zkrášlující a pečující přípravky jsou podle vás nejúčinnější, nejšetrnější, nejlíp vypadají, případně jaké značky nebo kosmetické kousky pokládáte za své favority a proč je tak milujete.


Kde můžete hlasovat? Na www.cosmoba.cz. Dosud byly zveřejněné kategorie Rty, Tvář, Čištění, Tělo, Sluneční ochrana a Nehty, čerstvě pro vás ale otevíráme sekci Vlasy a Oči a v polovině srpna se pak můžete těšit na poslední nominace přípravků v péči o Pleť a Nástroje. Z každé podkategorie vždycky vzejdou tři finalisté, přípravky, které od vás získají nejvíc hlasů. Z těch pak Cosmo porota vybere hvězdný produkt Cosmo Beauty Awards 2016 a my všechny kosmetické vítěze vyhlásíme v listopadovém Cosmopolitanu.V srpnu volíme nejlepší přípravky na vlasy a líčení očí. Oceňte svá kosmetická esa v těchto podkategoriích:Vlasy


Nejlepší produkt proti krepatění

Mívala jste kolem hlavy rozlétanou vlasovou svatozář? Který kosmetický zachránce vás jí zbavil a vy se díky tomu honosíte uhlazenými a zářivými prameny?


Nejlepší stylingový produkt

Jaký produkt na speciální vlasové efekty nesmí ve vaší koupelně chybět? Pěnové tužidlo, lak na vlasy, gel… a od jaké značky? Dejte nám tip na spolehlivého vlasového kreativce.


Nejlepší vlasový olej

Také jste podlehla olejové vášni? Které tekuté zlato oblažuje zrovna vaši kštici?


Nejlepší šampon

Šamponů na kosmetickém trhy jsou mraky, ale někdy trvá dost dlouho, než narazíte na ten pravý. Povedlo se vám to už? Je váš oblíbenec mezi nominovanými v Cosmo Beauty Awards? Dejte mu svůj hlas.


Nejlepší kondicionér

Kondicionér doplňuje šamponovou péči. Který je pro vás ten nejlepší?


Nejlepší maska

Hýčkáte si svoji hřívu? Pak se nám svěřte, po jakém produktu saháte, když ji chcete dostat do nejlepší kondice.


Nejlepší produkt na objem vlasů

Možná vás příroda neobdařila úplně bujarou kšticí, zato však víte, jakým přípravkem si k ní dopomoci. Podělte se s námi o svoji zkušenost a dejte nám tip svým hlasováním.Oči


Nejlepší řasenka

Co očekáváte od řasenky? Nejspíš aby brvy svůdně prodloužila, přidala jim sexy objem a nezanechala po sobě stopy v podobě nevzhledných žmolků. Který kartáček už nikdy nezmizí z vaší výbavy?


Nejlepší mono oční stíny

Oblíbila jste si pudrové poprašky, nebo radši smáčíte prsty v krémových konzistencích? Která barva na oči je ta nej z nej?


Nejlepší paletka očních stínů

Jaká kombinace barev by neměla chybět ve vaší zkrášlující krabičce? Máte favoritku?


Nejlepší produkt na obočí

Upravené klenby jsou základ každého líčení. Čím si své obočí opečováváte a zvýrazňujete vy?


Nejlepší tužka na oči

Jaká pastelka snadno sklouzne po jemné kůži vašeho víčka a vždycky vám vykouzlí linku mistra kaligrafie? Dejte jí svůj bod.


Nejlepší tekuté oční linky

Přesný a bezchybný nástroj, který vám zařídí smyslná křídla na vašich očích je…? Chceme ho znát!


Hlasujte na cosmoba.cz


  7:55,  aktualizováno  25. března 2019 19:23