A pokud si chcete přečíst celý rozhovor s Monikou, neváhejte a utíkejte si koupit svůj oblíbený Cosmopolitan! A tentokrát i s dárkem, který v dnešních dnech jistě potěší!
Externí obrázek

Po rozhovoru, který na vás čeká v Cosmopolitanu na straně 56, jsme s Monikou Bagárovou ještě seděly v hotelovém salonku nad šálkem čaje a připojila se k nám její manažerka Martina. Mluvily jsme o pracovním stresu, jeho vlivu na inspiraci, na tvorbu a chod rodiny. Probíraly jsme, kdy má pracovní stres smysl, ale kdy už je přes čáru. Martina přiznala, že když pracovala pro uměleckou agenturu, denně byla vystavena takovému presu, jako by byla kardiochiruržka, které leží na operačním stole pacient, a jen ona ho může zachránit. Uvědomila si, že tlak, pod kterým žije, je neúměrný realitě, a rozhodla se odejít. Monika ve svých začátcích udělala stejnou zkušenost. „Ale teprve ve chvíli, kdy mi přestal někdo říkat, jak mám vypadat já i hudba, kterou dělám, aby se prodala, teprve tehdy do sebe všechno zapadlo a začalo to jít jako na drátku.” Tohle je strašně důležitý moment. Mladá zpěvačka jím popsala základní kariérovou moudrost: Pokud pracujete pod neustálým tlakem, nemůžete růst. Když vás šéf omezuje, kontroluje, tlačí ze všech stran a zároveň drží pod krkem, opravdu z vás dokáže vymáčknout kapku šťávy jako z olivy. Jednorázově. Pak jste už k nepoužití, protože rozdrcená a vymačkaná jako ta oliva. Moudrý a zodpovědný šéf vám sice vytyčí směr, ale nechá vám prostor k růstu, k vaší vlastní iniciativě. Protože ví, že právě vaše tvůrčí cesta mu přinese zisk.

Externí obrázek

Jak to máte v práci vy? Možná právě teď pracujete z domova… Vznikl vám prostor se nadechnout? Těším se na vase zkušenosti!

Externí obrázek

Hvězdná péče od Garnier

Každé znamení horoskopu náleží jednomu ze čtyř živlů. Najděte si ten svůj a hýčkejte svoji pleť pečujícími elixíry od značky Garnier. Vaše tvář bude zářit krásou a spokojeností!

Oheň podle horoskopu - Beran, Lev, Střelec

Pleť, ve které je v nerovnováze ohnivý živel, trpí na záněty, akné a často je podrážděná nebo začervenalá. Co potřebuje? Zejména zklidnění a jemné, ale důkladné čištění.

Ideální produkt: Micelární voda 3 v 1 pro citlivou a podrážděnou pleť, Garnier Skin Naturals, 169 Kč

Externí obrázek

Vzduch podle horoskopu - Blíženci, Váhy, Vodnář

Rozhozený element vzduchu se projeví začínajícími vějířkovitými vráskami a take povadlou, mdlou a zašedlou pletí. Potřebuje svěží vítr – něco lehkého, voňavého, ale výživného.

Náš tip: Garnier Bio denní krém proti vráskám, 229 Kč

Externí obrázek

Země podle horoskopu - Býk, Panna, Kozoroh

Zemské prvky v nepořádku se projeví na pleti ucpanými póry, také tváři chybí pevnost a pružnost. Co je dobré udělat? Uvolnit a vyčistit póry! 

Skvělý pomocník: Čisticí maska s aktivním uhlím proti černým tečkám, peeling a gel Garnier Skin Naturals Pure Active 3 v 1, 149 Kč

Externí obrázek

Voda podle horoskopu - Ryby, Rak, Štír

Když není vodní živel v harmonii, zažíváte nepříjemné pnutí kůže, vysušenost a někdy dokonce i dehydrataci. Musíte dát pleti napít! Co je nejefektivnější?

Intenzivně hydratační maska: Textilní koncentrovaná hydratační a vyplňující maska s kyselinou hyaluronovou, Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb, 59 Kč

Externí obrázek
Externí obrázek
  13:05