Tak tady potěšíte opravdu všechny smysly!

Creme de la Creme mají všichni spojenou s výbornou zmrzlinou. To ale není zdaleka všechno, co tato cukrárna nabízí. Nově si můžete ve Zmrzlinovém salonu na Národní 23 vychutnat slané i sladké snídaně. A to dokonce po celý den. Co konkrétního vás na snídaňovém menu čeká? Vyzkoušet můžete skvělé obložené chleby z Esky. A to buď se šunkou a sýrem, sázeným vejcem nebo míchanými vejci a lososem. To vše navíc s chutným salátkem. Vyzkoušet můžete také některý ze salátů. Pokud máte raději sladké snídaně, skvělou volbou jsou pohankové palačinky, třeba s nutellou nebo jablky a vždy s pořádnou porcí šlehačky. Skvělý je také jogurt s ovocem a domácí granolou, kterou si v Creme de la Creme pečou sami.

Pokud vás po snídani bude honit mlsná, kromě až čtyřicítky druhů zmrzlin můžete ochutnat také řemeslné dorty a zákusky. V nabídce je například Black Forest spojující smetanu, čokoládu a višně nebo sachr, který je ale na rozdíl od toho klasického daleko měkčí a vláčnější.

Snídaně, stejně jako dorty a zákusky, je možné si objednat v Zmrzlinovém salonu na Národní 23 po celý den, tj. od 10:00 až do 21:30 hodin.

25.března 2019 v 11:39, příspěvek archivován: 30.března 2019 v 14:05Pro jednoho z vás, který nejoriginálněji odpoví na soutěžní otázku, máme poukaz v hodotě 500 Kč na libovolnou konzumaci v Creme de la Creme.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA


Koho a proč byste s sebou vzali na snídani?

Na vaše odpovědi se těšíme do 30. března 2019.

  0:51,  aktualizováno  30. března 14:05