Jsou ženy, co si vyzrálého přítele vychvalují, nevadí jim, že jsou o dekádu mladší než on, jiné preferují spíše vrstevníky. Jedno je jisté, nezkusíte, nevíte. Pokud jste po svém boku ještě neměla chlapíka zkušeného, minimálně o deset let staršího, přečtěte si, proč to s ním (ne)zkusit.

Výhody vztahu se starším mužem

  • Naučí vás spoustu nových věcí

Má nespočet zážitků, což lze brát jako pozitivní, ale také negativní, záleží, jak se k tomu postavíte. Některé přítelkyně starších mužů si stěžují, že si vedle něj připadají méněcenné. Tak by tomu nemělo být. Snažte se z jeho životní praxe čerpat v dobrém. Učte se od něj, nezáviďte, nebuďte dotčená. Určitě nemyslí špatně, když vám vypráví o svých cestách do exotických destinací, kam se vy jen tak nepodíváte. Nechce se vás dotknout v případě, kdy líčí nepříjemnosti z předchozího vztahu, které už zažít nechce či vás poučuje během řízení. Jen vás obohacuje o vlastní všeobecný rozhled, chce vám předat své zkušenosti.

  • Přestanete řešit malichernosti

Muži s letitým zkušenosti touží hlavně po jednom, tím je klid. Nechtějí se hádat, diskutovat o nesmyslech, které jsou nám, ženám, vlastní. Díky partnerství s podstatně starším protějškem vypustíte ze svého života hlouposti. Naučíte se žít celkově snáze, těšit se z maličkostí, prožívat každou chvíli s ním.

  • Nebude podvádět (pravděpodobně)

Jednou z výhod je, že starší chlapíci už mají hodně za sebou. Jsou klidnější, mají vysoké sebevědomí, nepotřebují honit každou sukni. Místo toho, aby se po práci vydali do baru, vraceli se opilí k ránu, raději ulehnou na gauč a podívají se na fotbalový zápas. A to je další benefit, jeho pohodový režim zkrotí i vás.

Další výhodou je, že starší muži jsou gentlemani.

Další výhodou je, že starší muži jsou gentlemani.

  • Zajistí vás

Vyzrálí pánové jsou ve většině případu na tom finančně dobře. Mají jistý příjem, vlastní bydlení, vůz, atd. Jde o příjemný bonus. Ač toho mnoho žen zneužívá pro vlastní obohacení, ne každá partnerka zajištěného muže musí být nutně zlatokopkou. Na některé z nás se zkrátka usměje štěstí a najdeme si přítele, kterého milujeme pro jeho vnitřní krásu, moudrost a šarmantní vystupování, jmění je jen sympatickým benefitem. I tak se ovšem připravte na nepříjemné pohledy a poznámky okolí, na ty ovšem kašlete. Vy sama víte, jaká je pravda.

  • Budete mít dokonalého milence

Život je tím nejlepší učitelem, vy po svém boku už máte zasloužilého studenta. Odrazí se to také po intimní stránce. Nečekejte sex čtyřikrát denně jako o kluků mladších, ale zažijete perfektní hrátky, kdy vás bude hýčkat. Zde nejde o kvantitu, ale o kvalitu. A co je vůbec nejlepší? Zavede vás do tajů perverzních experimentů, na něž nemají mláďata dostatečnou kuráž…

Zralí pánové si na romantiku nepotrpí, i tak vás ale zahrnou láskou, jen trochu jiným způsobem.

Zralí pánové si na romantiku nepotrpí, i tak vás ale zahrnou láskou, jen trochu jiným způsobem.

Nevýhody vztahu se starším mužem

# Často upozorňuje na chyby, kterých se dopouštíte stejně jako jeho bývalá manželka/přítelkyně

# Nezměníte ho

# Bude si vždy dělat věci podle svého

# Stane se generálem vztahu, musíte se přizpůsobit

# Svoboda je pro něj na prvním místě

Hádku vždy musí vyhrát on

Méně sexu

Žádné velké postelové experimenty